Chemex Kahve Demleyiciler
Chemex Kahve Demleyiciler

Tam bir filtre kahve tutkunu olabilirsiniz. Artık filtre kahve için makine almanız gerekmiyor. Cafemarkt kahve demleyiciler ile kısa sürede elektriğe ihtiyaç duymadan filtre kahve keyfi yaşayabilirsiniz. Kahve demleyiciler yani chemex çeşitleri sadece evler için değil cafe, restoran ve oteller için de oldukça şık bir seçenek. Bu günlerde de popüler. O halde kısaca bahsedelim.

Chemex Kahve Demleyici Nedir?

Chemex filtre kahve kağıdı ya da metal filtreler yardımıyla filtre kahve demlemenize olanak sağlayan kahve demleyicilerdir. Bu tip kahve demeyiciler aslında müşteriler tarafından da tercih edilmekte. Hem şık sunumları ilgi uyandırıyor hem de sadece size özel taze kahve fikri cezbediyor.

Chemex kahve demleyiciler için genellikle ahşap sunum altlıkları tercih ediliyor. Tepsi görevi gören bu ahşap sunumluklar kişi sayısına göre fincan, bir adet şekerlik ve kahve demleyici için bir bölme barındırıyor. Bu sayede kahve sunumunuzu servis yaparken kayma olasılığı olmuyor. Duruma göre yanmaz kaplamalı modelleri tercih edebilir ya da zevkinize göre istediğiniz ağaçtan imal ettirebilirsiniz.

Chemex Kahve Demleyiciler
Chemex Kahve Demleyiciler

Cafemarkt butik tasarım ahşap ürünleri siz alıcıların zevklerine göre imal etmekte ve satmaktadı. Detaylı bilgi ve gerekli sayılar için ofisimiz ile görüşerek net bilgi alabilirsiniz.

Kahve demleyiciler ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da 0850 811 12 23 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikUnox Cheflux Fırınlar
Sonraki İçerikSize Özel Tasarımlar
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.