Ana Sayfa / Cafe Ekipmanları / Fajita Tavası ile Yaz Ayları için Fajita
Fajita Tavası Cafemarkt
Fajita Tavası Cafemarkt

Fajita Tavası ile Yaz Ayları için Fajita

Fajita Tavası ile Yaz Ayları için Fajita

Yazın sıcak havalarda ağır yiyecekler yememek sağlık açısından önem arz eder. Fajitalar için özel olarak tasarlanan fajita tavası çeşitleri var. Birbirinden farklı renkte ve formdalar. Siz de yaz akşamları için hem şık hem de lezzetli sunumlar yapmak istiyorsanız fajita sizin akşam yemeği menünüz olabilir.

Fajita Tavası

Fajita beyaz ve kırmızı et ile yapılabilen bir yemek. Bu hali ile her damağa hitap edebilme özelliğine sahip. Bir birinden farklı şık sunumlar yapabileceğiniz döküm fajita tavaları ise her göze hitap edecek cinsteler. Böbrek fajita tavaları, yaprak fajita tavaları, bufalo fajia tavası,armut fajita tavaları,dalgalı fajita tavaları, elma fajita tavaları gibi bir çok farklı döküm fajita tavası çeşidi mevcut.

Fajita Tavası

Fajita tavalarının kaplamalı olanları da mevcut. Titan kaplamalı fajita tavası kaplamasız olan tavadan biraz daha farklı görünüyor. Kaplamasız olan tavalar düz siyah iken kaplamalı olanlar gri ve kahve rengi üzerine siyah desenli olabiliyor.

Fajita Konsepti

Fajita tavasını bir konsept dahilinde yan ürünler ile bir bütün haline getirebilirsiniz. Bu işletmenize özel bir tasarım olabilir.

Fajita Tavası

Fajita tavaları  ile ilgili soru ve talepleriniz için bizlere 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan info@cafemarkt.com mail adresimizden ya da www.cafemarkt.com sitemizden online chat destek sistemimizden ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. blank

    Bir tane kocama diyimde alsın bilgi için tşk ederim