Ana Sayfa / Ürün Tanıtım ve İnceleme / Spido Cook Hızlı Pişirici
Unox Spido Cook Cafemarkt
Unox Spido Cook Cafemarkt

Spido Cook Hızlı Pişirici

Spido Cook Hızlı Pişirici Nedir?

Spido Cook hızlı pişirici, hızlı pişirim için profesyonel olarak tasarlanmış modern bir ızgara türüdür. Izgaraları standart ızgaralardan farklıdır. Cam-seramik yüzeye sahiptir. Bu alan üzerinde pişirim yapar ve dalgalı, düz modelleri mevcuttur.

Unox Spido Cook Cafemarkt

Neden Spido Cook Hızlı Pişirici?

Hızlı ve çok yönlü

SpidoCook hızlı pişirici kontakt ızgaraları and fry top modelleri, mükemmel ızgaralamayı kullanım kolaylığıyla birleştirmesi sayesinde, fast food restoranları için mükemmel bir çözümdür ve aynı zamanda her mutfakta değerli bir araçtır.
Cam-seramik kontakt ızgaralar ve fry top ızgaralar, sandviçten ızgara ete ve sebzelere kadar birçok farklı ürünü mükemmel şekilde pişirmeyi sağlar.
Kullanımları tamamen emniyetli, temizliği son derece hızlı ve kolaydır. Bu özellikleri de SpidoCook serisine enerji tasarrufu ve mutfakta verimlilik açısından büyük artılar sağlamaktadır.
Kompakt ve zarif bir tasarım Unox tarafından garantilenen kalite ve çok yönlülükle birleştirilmiştir.

Unox Spido Cook CafemarktSpido Cook Temizliği

Temizlik mutfakların en önem verdiği konulardan birisidir. Üstelik hiçte azımsanamayacak bir vakit almaktadır. Spido Cook hızlı pişirici kolay temizlenebilme özelliği ile vakitten ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Spido Cook cam seramik yüzeye sahiptir ve prüzsüz yumuşak bir yapıya sahiptir. Spido Cook hızlı pişiricinin cam-seramik yüzeyi ayrılabilir yapıdadır. Bu da temizliği kolay bir hale getirmektedir.

Vakit Kazandırır

Spido Cook hızlı pişirici yüzeyleri 3,5 dakika gibi kısa bir sürede  200°C ısıya ulaşır.

SpidoCook Teknik Özellikleri
Frekans 50/60 Hz
Voltaj 230V~1N
Elektrik Gücü 3,0 kW
Pişirme Yüzeyi 2 x (250 x 250) mm
Boyut 619 x 176 x 458 mm
Ağırlık 17 kg

Unox SpidoCook Hızlı Pişirici ile ilgili soru ve talepleriniz için bizlere 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan info@cafemarkt.com mail adresimizden ya da www.cafemarkt.com sitemizden online chat destek sistemimizden ulaşabilirsiniz.