Chafing Dish Modelleri
Chafing Dish Modelleri

Chafing Dish Nedir?

Chafing dish modelleri gerek mutfaklarda gerekse müşteri alanlarında sıcak kalması gereken hazırlanmış yiyecekleri sıcak tutmaya yarayan ürünlerdir. Paslanmaz çelikten imal edilirler. Farklı model ve ebatlarda olan modelleri vardır.

Chafing Dish Çeşitleri

Reşo modellerini bir kaç farklı şekilde gruplandırabiliriz. Biçimine göre chafing dish modelleri, kapaklarına göre reşo modelleri, güç kaynağına göre chafing dish modelleri.

 • Kare Chafing Dish Modelleri
 • Yuvarlak Chafing Dish Modelleri
 • Dikdörtgen Chafing Dish Modelleri
 • Rolltop kapak Chafing Dish Modelleri
 • Ayrı Kapaklı Chafing Dish Modelleri
 • Elektrikli Chafing Dish Modelleri
 • Yakıtlı Chafing Dish Modelleri

Kare reşo modelleri genellikle çok yer olmayan alanlarda modeline göre bir ya da daha fazla yiyeceği sıcak servis etmede kullanılırlar.

Yuvarlak reşo modelleri çok fazla yiyecek servis edilmeyeceği yerlerde ya da yer sıkıntısı olan yerlerde bir ya da daha fazla yiyecek çeşidini sıcak servis etmeye yarar.

Dikdörtgen reşo modelleri yer sıkıntısı olmayan işletmeler tarafından özellikle açık büfe servislerde tercih edilirler. Birden fazla yiyeceği geniş iç hacmiyle sıcak servis edebilirler.

Reşo Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Öncelikle nereden alırsanız alın ürününüzün gıdaya uyumlu paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş olduğuna emin olun. Uzun ömürlü kullanım için de sağlık açısından da bu oldukça önem arz etmektedir.
 • Ürününüzün hangi markaya ait olursa olsun garanti kapsamında olduğundan emin olun.
 • Satın alacağınız kurumun satış sonrası destekte size yardımcı olacak güvenilir, kendini sektöründe ispat etmiş bir yer olduğundan emin olun.
 • Alacağınız reşo modelinin sizin yeriniz için uygun olduğundan emin olun.
 • Seçeceğiniz chafing dish modelininin eleketrikli ya da yakıtlı olmasına dikkat edin. Sizin ihtiyacınız olan büfe alanında elektrik olmayabilir. Bu gibi yerlerde özel reşo yakıtı ile yiyeceklerinizi sıcak servis edebilirsiniz.
 • Chafing dish modellerinin kapakları tamamen çelik olan ve cam kapanlı olan modelleri var. Siz reşoyu açmadan seçenekleri sunmak isterseniz cam kapaklı modelleri tercih edebilirsiniz.
Chafing Dish Modelleri
Chafing Dish Modelleri

Paslanmaz reşo çeşitleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

 

Paylaş
Önceki İçerikNuova Simonelli Musica Kahve Makinesi
Sonraki İçerikRüya Mikser Kitchenaid
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.