Sanayi tipi buzdolabı endüstriyel buzdolabı
| | | | |

Endüstriyel Buzdolabı Çeşitleri

Endüstriyel Buzdolabı Nedir?

Endüstriyel buzdolabı (Sanayi tipi buzdolabı)cafe,otel,restoran,bar gibi endüstriyel mutfakların kullanımı için geliştirilmiş buzdolaplarıdır. Buzdolabı yiyeceklerin tazeliğini yitirmeden uzun süre kullanılabilir durumda kalmasını sağlar. Endüstriyel buzdolapları kapasite olarak daha büyük mutfaklara hizmet verdiğinden; mutfakların ihtiyaçlarına göre farklı farklı çeşitlendirilmişlerdir.

Sanayi tipi buzdolabı endüstriyel buzdolabı

Endüstriyel Buzdolabı (Sanayi Tipi Buzdolabı) Çeşitleri

Sanayi tipi buzdolapları kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre farklı form ve özelliklerle donatılmışlardır.

Dik Tip Endüstriyel Buzdolabı

Dik tip buzdolapları raf sistemi ile istifleme yapılacağı zaman tercih edilen sanayi tipi buzdolabı çeşidirir. Dik tip buzdolabı iki yapıda olabilir. Paslanmaz kapısı olan modeller ve cam kapılı modeller. Paslanmaz kapısı olan modeller darbe almaya el verişli alanlar için uzun ömürlü kullanım sağladıklarından tercih edilirler. Cam kapılı modeller ise içerisinndeki ürünü dolabın kapısı açılmadan görmeye olanak verdiğinden ürünler özellikle alıcıya teşhir edilecekse tercih edilmektedir.

Tezgah Tipi Sanayi Tipi Buzdolabı

Tezgah tipi buzdolapları hem raf sistemi ile istifleme yapmak isteyenler hem de çekmece sistemi ile istifleme yapmak isteyenler için farklı modeller sunmakta. Tezgah tipi buzdolaplarının en çok tercih edilme sebebi yer kaygısı. Eğer hem tezgaha hem de buzdolabına ihtiyacınız var ise ama ikisine ayrı ayrı ayıracak yeriniz yoksa, tezgah tipi buzdolabı tam size göre bir seçim. Tezgahı kullanırken alt bölümüne istiflemenizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Tezgah tipi buzdolaplarının kapılı modellerinin de cam kapılı ve paslanmaz kapılı modelleri mevcut. Bununla birlikte istifleme için çekmece olanağıda sunuyor. Tezgahın boyutuna göre ve ihtiyaca göre 2 kapıdan 6 kapıya 4 çekmeceden 9 çekmeceye birçok modelde tezgah tipi buzdolapları hizmet veriyorlar.

İster tezgah tipi olsun ister dik tip endüstriyel buzdolapları kontrol edebilirliği kolaylaştırmak adına istenildiğinde kilitli kapı ya da kilitli çekmece olanağı sunuyorlar. Markaya göre değişebilir ancak temizliğin çok önem arz ettiği endüstriyel mutfakların işini kolaylaştırmak için sabit ya da tekerleği olan modeller de mevcut. Tekerlekler sayesinde içi dolu da olsa buzdolabının yerinin değişmesi kolaylıkla sağlanıyor.

Sanayi tipi buzdolabı endüstriyel buzdolabı

Tüm soru ve ihtiyaçlarınız için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Similar Posts

2 Comments

  1. merhaba , mantı salonu açmayı düşünüyorum. ocak ayında hayata geçireceğim. üürnlerinşz ile ilgili fiyat listesi gönderebilir misiniz

    1. Merhaba Esra Hanım, Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Arzu ederseniz satis@cafemarkt.com adresimize konu ile ilgili mail göndererek bu konu ile ilgili doğru bir bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.