Ana Sayfa / Genel / Starbucks Kahve Makineleri
Starbucks Kahve Makineleri
Starbucks Kahve Makineleri

Starbucks Kahve Makineleri

Starbucks kahveleri pek çok kişinin hayatının vazgeçilmezi halini aldı. Peki başka bir kahve zincirinin sahibiyseniz ya da bir kahve dükkanı açmayı düşünüyorsanız budurum sizi nasıl etkiler? Starbucks kahvesi ile yarışabilir misiniz? Evet yarışabilirsiniz. Yanlış okumadınız Starbucks kahvesi yapmak hayal değil hatta doğru tercihler ile oldukça basit. Kahve kalitesini etkileyen üç temel şey olduğundan bahsediliyor. Kahve çekirdeğinin kalitesi, kahve makinesi ve yapan kişi. Eğer gerekli eğitimi almış bir barista iseniz ya da işine gönül vermiş bir barista sizinle ise o zaman doğru kahve çekirdekleri ve doğru kahve makinesi ile yapacaklarınızın sınırı yok.

Starbucks Kahve Makineleri

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bir barista kadar, standart bir kaliteyi yakalamak için kahve makinesi de oldukça önemli. Özellikle zincir bir işletmeye sahipseniz her yerde aynı kaliteyi yakalamak için tek tip kahve makinesi kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Bir çok zincir müşteri kaybetmemek için çoktan bunu yaptı bile.

Starbucks Kahve Makineleri
Starbucks Kahve Makineleri- Starbucks On The Go

Dünya çapında en çok bilinen markalardan birisi olan Starbucks pek çok ülkede otomatik kahve makinesi kullanımına geçti. Hatta bazı ülkelerde Starbucks on the go adı altında barista olmadan direk makineden kahve satışı olan istasyonları bile var artık. Ülkemizde de bu uygulamaya bir süre önce başladı. Kısa zamanda büyük işyerleri, oteller ve avm lerde karşımıza vending machine tadında çıkabilir. Görürseniz şaşırmayın. Ancak tabi ki Starbucks baristalarından vazgeçmiş değil onlar hala “eşsiz Starbucks deneyimi ” için oradalar, Starbucks on the go yalnızca alternatif bir deneme.

Starbucks kahvesi yapmak on the go modelini baz alırsanız tam otomatik bir kahve makinesi seçebilirsiniz. Eğer müşterilerinize klasik Starbucks denyimine yakın bir kahve deneyimi yaşatmayı hedefliyorsanız kollu kahve makinesi ya da bir diğer adıyla kaşıklı kahve makinesi tercih edebilirsiniz.

 

  Kahve Makinesi Satın Al     

Starbucks kahve makineleri ile ilgili satın alma talepleriniz ve satış sonrası destek için bizlere satis@cafemarktcom mail adresimizden (0850) 811 12 23 no’lu telefon numaramızdan ya da www.cafemarkt.com web sitemiz üzerinden online chat hizmetimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımızı okumak için tıklayın.

6 Yorumlar

 1. blank
  Mehmet nur Alptekin

  Petrol İçin bize kahve makinası ihtiyacımız var

  • blank

   Mehmet Bey Merhaba,
   Talebiniz satış ekibimize iletilmiştir. En kısa zamanda dönüş yapılacaktır.
   Dilerseniz satış ekibimize 0850 811 12 23 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dileriz.

 2. blank

  Selamlar ankara şehir hastanesi girişinde bidemiz için starbuck tipi kahve makinası kurmak istiyoruz

  • blank

   Merhaba,
   Telefonla irtibata geçerseniz doğru yönlendirme alacaksınız.
   Satış ekibimize 0850 811 12 23 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir