Ana Sayfa / Cafe Ekipmanları / Sanayi Tipi Tost Makinesi
Sanayi tipi tost makinesi - endüstriyel tost makinesi

Sanayi Tipi Tost Makinesi

Sanayi Tipi Tost Makinesi

Sanayi tipi tost makinesi, sirkülasyonun çok olduğu cafe, restoran ve otel gibi yerlerde kahvaltı servisini ya da fast food servisini karşılamak üzere üretimiş tost makineleridir. Endüstriyel tost makinesi olarak da adlandırılmaktadır.

Sanayi Tipi Tost Makinesi Çeşitleri
  • Elektrikli Tost Makinesi
  • Gazlı Tost Makinesi

Elektrikli Tost Makinesi

Elektrikli tost makinesi güç kaynağı olarak elektriğin uygun olduğu mekanlarda tercih edilmelidir. Bu ürünler alt üst ısıtmaya sahiptirler. Genel olarak kademeli ısı derecesi vardır. Kullanılmayan zamanlarda ısıyı kısarak hem enerji tasarrufu yapmış olursunuz hem de sadece ısıtma amaçlı kullanılacağında da hafif ısıda kullanabilirsiniz.

Sanayi tipi tost makinesi - endüstriyel tost makinesi

Gazlı Tost Makineleri

Gazlı tost makinesi güç kaynağı olarak gazın tercih edildiği mekanlar için uygundur. Elektrikli tost makinesinden ayrı olarak bu ürünlerin güvenlik sebebiyle sadece alttan ısıtması vardır. Kapak kapalı olduğunda alttaki ısı üst kapağıda ısıtmaktadır. Bu ürünleri alırken mutlaka CE belgeli olmasına dikkat edilmelidir.

Dilim Sayısına Göre Sanayi Tipi Tost Makineleri

Dilimsayısına göre tost makinesi deilince genelde satılan ürün istenilen olmuyor. Çoğu kişi dilim sayısını tost sayısı olarak düşünüyor. Dilim sayısına göre tost makineleri içerisine koyabileceğiniz dilim sayısına göre sınıflandırılmıştır. Yani bir tost 2 dilimden yapılıyor. 4 dilimlik bir makine 2 tost kapasiteli oluyor. Yapmak istediğiniz tost sayısını 2 sayısı ile çarparak almanız gereken tost makinesinin dilim sayısını bulabilirsiniz.

4 dilim, 8 dilim, 16 dilim, 20 dilim ve katları olarak sanayi tipi yani endüstriyel tost makinelerini istediğiniz kapasitede tedarik edebilirsiniz.

Sanayi tipi tost makinesi - endüstriyel tost makinesi

Sanayi tipi tost makinesi ile ilgili soru ve ihtiyaçlarınız için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir