Ana Sayfa / Genel / En Yaratıcı Yılbaşı Hediyesi Fikirleri
blank

En Yaratıcı Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Yeni yılda sevdiklerimize hazırladığımız güzel masalar, süsler ve hediyeler daha pozitif olmamıza yardımcı olur. Birlikte yenen keyifli yemeklerden sonraki en çok beklenen an şüphesiz ki hediyelerimizi verme anıdır.

Herkes bütçesine, karşısındakinin ihtiyaç ya da isteklerine göre tercih yapabilir. Hediye ararken kararsız kalınan ve zorlanılan anlar için Cafemarkt ekibi olarak sizlere bir liste hazırladık?

Yılbaşı hediyesi listemizde hem her bütçeye uygun hem de evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri kısaca anlatarak, fikir vermek istedik.

Kahve Severlere Yılbaşı Hediyeleri

Moka Pot

Hediye fikirlerinin başında tabii ki moka potlar geliyor. Kahve severlerin keyifle kullanacağı moka pot fiyatları da oldukça uygun. Hem evlerde hem de piknik-kamp gibi organizasyonlarda sıcak ve lezzetli bir kahveyi bardaklarınıza dolduran moka potların çeşitli renk ve modellerini sevdiklerinize alarak damak zevklerine hitap edebilirsiniz.

Manuel Kahve Makinesi

Özellikle espresso severlere hitap eden bu ürün kolay demleme avantajıyla sıkça tercih ediliyor. Cebinize sığabilecek manuel kahve makinelerinin şık görüntüsü de yılbaşı dekorlarına yakışacak mükemmel bir hediye olmaya aday.

yılbaşı hediyesi

Manuel El Değirmeni

Kahve merakı olan ya da çekirdekten gelen yolculuğunu araştıran tüm kahve severlere alınabilecek bir hediye olan el değirmenleri, yüzleri güldürmeye yetecek bir hediye. Evlerde rahatlıkla kullanılabilecek, kahvenin her halini size sunan değirmen modellerine cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz.

Kahve Kettle

“Arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır?” sorusu internette sıkça aratılır. Bu sorunun cevabını ararken karşınızdakinin sevdiği ve sahip olursa mutlu olacağı hediyeler seçmeye özen gösteririz. Yılbaşı hediyesi, almanın belki de en keyifli olduğu hediye çeşididir. Kahve meraklısı bir arkadaşınıza alabileceğiniz ekipmanlar içinde, kahve demleme kettle modelleri de tercih edilebilir. 3. Nesil kahveciliğin gündemde olduğu bu zamanlarda evde çeşitli demleme şekillerini keşfedebilmesi için alabileceğiniz tüm modellere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Chemex Modelleri

Yılbaşı hediye fikirleri arasında olabilecek bir diğer kahve ekipmanı da Chemex’lerdir. Chemex kahvenin demlendiği kum saati şeklindeki cam sürahiye verilen addır. Yaratıcı hediye fikirleri arasında yer alacak olan ekipman şık tasarımıyla da dikkat çekmektedir.

yılbaşı hediyesi

 

Gaggia Kahve Makinesi

Kahve sever bir sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri düşünürken de kararsızlık yaşamak oldukça doğaldır. Gaggia kahve makinesi modelleri sevgilinizin yüzünü uzun süre güldürebilecek kaliteli ve şık bir hediyedir. İhtiyaca göre birçok modeli inceleyebilir ve sevgiliniz için en uygun modele karar verebilirsiniz. Kahve ekipmanları ile ilgili bilgi almak için Cafemarkt’ın tecrübeli satış ekibine 0850 811 12 23 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anneye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Annelere yılbaşı hediyesi seçerken çoğumuz kaliteli mutfak ürünlerine yöneliriz. Yemek yapmayı ve mutfağı seven annelere alınabilecek en güzel hediyeler onların mutfak işlerini kolaylaştıracak hediyelerdir.

Şık yılbaşı sofralarını hazırlarken saatler geçer. Yılbaşı, sofrasından hediyesine keyifli bir yolculuktur. Annelerinize alabileceğiniz yılbaşı hediyelerini sizler için listeledik.

yılbaşı hediyesi

Mutfak Şefi

Son yıllarda yeni üretilen ve oldukça popüler olan mutfak şefleri mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesin almak istediği ürünlerdir. Mutfakta birçok işlemi bir arada yapabilen mutfak şefleri tüm mutfakların sevilen ekipmanlarıdır. Yoğurma, çırpma ve karıştırma işlemlerini artık yapmayacak olmak tüm kullanıcılar için en iyi yılbaşı hediyeleri arasında olacak!

Blender

Her sofrada bulunan onlarca tuzlu ya da tatlı ürünün mimarı olan blenderler alabileceğiniz en verimli hediyeler arasında yer alır. Çeşitli renk ve modellere internet sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla ulaşarak annelerinizi mutlu edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanına güvenli gönderim sağlayan cafemarkt.com yılın her ayında yanınızda ?

Karabiber Tuz Değirmeni

Karabiber ve tuz değirmenleri de yaratıcı ve orijinal hediyeler arasında değerlendirilebilir. Mutfaklara şıklık katacak ve sağlıklı baharat tüketimini destekleyecek ekipmanların oldukça şık modellerine ulaşmak mümkündür. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre tercih edebileceğiniz değirmenlerini dikkat çekici bir paketle yılbaşı ağacının altına koyabilirsiniz. Karşınızdakinin mutlu olacağından şüphemiz yok.

Tüm senenin yorgunluğunun atıldığı 31 Aralık gecesi ,hepimize umut ve mutluluk katar. Yeni yılın size huzur ve sağlık getirmesini dileriz. 2022 sizin yılınız olsun ?

Mutfak ekipmanları ile ilgili yazılarımızı incelemek için linke tıklayabilirsiniz; https://blog.cafemarkt.com/mutfak-ekipmanlari-malzemeleri/

Yılbaşı Hediyesi Seçmek için Tıkla!