Ana Sayfa / Bar Ekipmanları / Cimbali M100 Kahve Makinesi
Cimbali M100 Kahve Makinesi
Cimbali M100 Kahve Makinesi

Cimbali M100 Kahve Makinesi

Cimbali M100 Kahve Makinesi

Cimbali M100 Cafe ve barlar için tasarlanmış yeni nesil kollu kahve makinesi. Zerafet, güvenilirlik, enerji tasarrufu, yüksek performans, sabit ısıda kalabilme Cimbali M100 Kahve Makinesinin sizlere sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı.

Tasarım ve İşlevsellik Buluşuyor

Cimbali M100 diğer tüm kollu kahve makinelerini kıskandıracak kavisli, yuvarlak ve kışkırtıcı bir tasarıma sahip. 3 farklı renk seçeneği ile gümüş, beyaz ve siyah olarak tüm tasarımlara uyum sağlamayı hedefliyor. Ergonomik dizaynı ile tüm baristaların rüyası olmayı başarıyor. Cimbali M100 Kahve Makinesini bu kadar özel kılan Gruppo Cimbali‘nin ilk 100 yılı için tasarlanmış olması.

Suyun ısısı ve çıkış basıncı bir espressonun başarılı olmasının temel anahtarı. Cimbali espressoların mükemmel olması için patentini edindiği özel GT/HD teknolojisini kullanıyor. Bunun için Cimbali M100 Gruppo Cimbali’nin göz bebeği.

Cimbali M100 Kahve Makinesi

GT/HD Teknolojisinin Sağladıkları:

  • Geniş bir ayar aralığı sağlar
  • Isıyı sabit olarak tutar
  • Basınç profili modülasyonu

Sadece bu teknolojinin bulunduğu Cimbali Kahve Makinesi modellerinde makine kahveyi bardağa boşaltırken basınç sabit kalır.

Cimbali M100 Kahve Makinesi Kataloğu için Tıklayın.

Cimbali M100 Kahve Makinesi

Cimbali M100 şık olduğu kadar kullanışlı ve modern bir tasarıma sahiptir. Hd paneli sayesinde kolayca yönetebilirsiniz. Hd panel basıncı kişisel tercihiniz doğrultusunda kontrol etmenizi sağlar. Yapacağınız tüm kahve çeşitleri için ayrıca basınç programı oluşturabilirsiniz.

Cimbali Kahve Makinesi Çeşitleri ve M100 ile ilgili soru ve ihtiyaçlarınız için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.