ice slush makinesi

Soğuk içecek Makineleri ve Ice Slush Makineleri

Buzlu İçecek Makineleri ve Ice Slush Makineleri 

 

Ice slush makineleri cafeler, barlar, restoranlar ve turistik tesisler için ideal soğuk içecek makinelerindendir. 2013 yazının sıcak geçeceği aşikarken soğuk içecek makineleri soğuk içecek satışı yapan kurumlar tarafından önemini arttırmış bulunmaktadır. Buzlu içecekler kişiyi serin tutarken günlük su ihtiyacını karşılayacaktır. Granita olarakta adlandırdığımız ice slush çeşitli meyve özleri ile zenginleştirilebilir.

Cafemarkt ice slush makinelerinin yüksek iskontolu satışını yapmaktadır. Birden fazla kalem granita makinesi ürünü için cazip fiyat seçenekleri ve belli ürünler için ücretsiz kargo imkanı sağlamaktadır. İş yerinin özelliğine göre geniş ve dar hazneli, bir veya birden fazla hazneli ice slush makineleri ve soğuk içecek makineleri çeşitlerini bulundurmaktadır.

En iyi ice slush makinesi fiyatları ve soğuk içecek makinesi fiyatları için sitemize göz atmayı unutmayın. www.cafemarkt.com Adresimizde soğuk içecek makineleri, ice slush makineleri ve daha bir çok mutfak malzemesini bulabilirsiniz.

 

ice slush makinesi
ice slush makinesi

Similar Posts

2 Comments

  1. Iyi akşamlar slush ve özellikle bici bici makinesiyle ilgileniyoruz internetten bir kaç firma ürünlerini inceledim fakat çok aydınlatıcı gelmedi şu an için bir tane sıfır ya da ikinci el bici bici makinesine ihtiyacimiz var yalnız kısa zamanda adet 10’a kadar çıkarılacak sizden ricam bu konuyla ilgili bizi aydınlatacak bir kaç firma numarasi ya da yönlendirici bi mail atarsanız sevinirim iyi calismalar

Comments are closed.