Farklı sunum konsepti

Farklı Sunum Konsepti Fikirleri

Daha önceki “Sunum Konsepti” yazımızda paylaştığımız fikirlere yenilerini ekleyerek farklı sunum konsepti fikirleri payşalmaya bu yazımızda devam ediyoruz.

 

Ruj Konseptli Ürünler
Hedef kitle olarak bayanları seçerek tatlı ürünler üretebilir ve ürünlere ruj şeklini verebilirsiniz. Ruj kalıbı şeklinde üretilen yiyecek şekillendirme kapları ile istediğiniz pek çok dondurulabilen ürünü ruj formuna sokabilirsiniz.

 

ruj konspetli sunum

 

Kırık Tabak Konsepti
Kendiliğinden kırık olarak üretilen daha doğrusu kırıkmış gibi duran yarım, kırık ya da yamuk görünümlü tabaklar faklı sunum konsepti kullanmak isteyen kişiler için ideal.

kırık ve yamuk tabaklar

Faklı formlardaki çubuklar ile küçük ikram konseptleri

Konseptinize uygun bir form ve renkteki çubuklar yardımıyla küçük porsiyonlarda ürünlerinizin sunumunu yapabilirsiniz.

Farklı sunum konsepti

Mini Cam Sunum Konsepti
Mini boyda yıkanarak tekrar tekrar kullanılabilen ve kapağına markanızı ya da son tüketim tarihini baskı olarak yapabileceğiniz soğuk ve sıcağa dayanıklı cam sunumlar. Ürünlerin cam olması sebebiyle markanızı ya da istediğiniz bir görseli cam lazer, baskı yöntemleriyle cam ürüne kazıtabilirsiniz.

Mini sunumluklar

 

Tek kullanımlık sunumlar

Ürünleriniz ele alınarak müşterilerinizin mekanda vakit geçirmeden tüketimine uygunsa ya da pratik olmak sizin için ilk sırada geliyorsa take away olarak da bilinen kağıttan ürünleri kullanabilirsiniz.

Kullan at ürünler-take away

Yazımızda yer alan ürünlerin tamamını Cafemark‘tan temin edebilirsiniz. İrtibat için www.cafemarkt.com adresine tıklayabilir ya da 0212 514 51 21 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Similar Posts

2 Comments

  1. Haba ruj kalıplarınıza baktım ama bulamadım siteden nasıl ulaşabilirim?

    1. Buse Hanım, Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Site satışımızda bu tip ithal ürünler hızlı stok değişimi sebebiyle bulunmamakta. Konu ile ilgili satış birimimizden 0212 514 51 21 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed.