Ana Sayfa / İçecek Ekipmanları / Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi Modelleri ve Fiyatları
blank

Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Ticari işletmelerinizde müşterilerinize eşsiz sıcak çikolatanın hazzına varmak istiyorsanız, sıcak çikolata makinesi tam da size göredir. Ayrıca, Sahlep makinesi olarak da kullanılan sıcak çikolata makineleri, eşsiz özellikleri ile evinize çikolata ve salep kokusunu getirir. Kullanım açısından hızlı ve pratik olduğu için, endüstriyel sektöründe oldukça popüler olan makineler, uygun fiyatları ile evlerinizde sizlere kafelerdeki rahatlığı sunmaktadır. Sıcak çikolata makinesi ve sahlep makinesi fiyatları konusunda, uygun fiyatlara sahip popüler markalar şöyledir: 5 litre kapasiteleri ile; Remta, Samixir, Hosk, SPM ve 3 litre hazneye sahip; Ugolini, Bras, şeklindedir. Remta Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinelerinin 5, 9, 15 litre gibi değişik hazne kapasitelerine sahip modelleri vardır. Empero çikolata şelalesi makinesi ise, 6 Katlı özelliği ve 220 V motor gücü ile sizlere farklı deneyimler yaşatacaktır.

Birbirinden farklı, profesyonel sıcak çikolata makinesi ve salep makinesi ürünlerimiz vardır. Her biri kendine has özelliği ve işlevselliği ile üstün özelliklere sahiptir. Polikarbon hazne ve kapak özellikleri sayesinde, çizilmelere karşı risk taşımaz. Remta çikolata ve salep makineleri; paslanmaz çelik malzemelerden yapılan yapısı ile kolay yıkanabilir ve tıkanmaz musluk özelliklerine sahiptir. Farklı markaların, çeşitli özelliklere sahip, çikolata ve salep modelleri vardır. Genel olarak, hazne kapasiteleri 3 litre ile başlayarak 15 litreye kadar çıkmaktadır. Makine içinde bulunan pervaneler, malzemelerin çökmemesini sağladığı için, kıvamında bir karışım elde edersiniz.  Farklı renklere sahip çikolata makineleri ile evlerinize ve işyerlerinize renk getirebilirsiniz. Güçlü motor gücüne sahip makineler, maksimum 1100 W gücüne sahiptirler. Ayrıca, genel olarak ayarlanabilir termostat özellikleri bulunmaktadır. Kullanım alanlarınıza göre, size uygun olan modeldeki ürünü tercih edebilirsiniz.

Sıcak çikolata ve salep makinesi alırken, ihtiyacınıza uygun özellikte olan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir makineyi tercih edebilirsiniz. Eğer, restoran ya da kafe gibi işyerlerinde kullanmak için satın almak istiyor iseniz; tabii daha güçlü motor gücüne sahip olan makine modellerini tercih etmelisiniz. Daha hızlı ve pratik olacağı için iş yükünüzü azaltacaktır. Evlerinize bulunan, kakao ve süt ya da su ile istediğiniz tazelikte bir sıcak çikolata karışımı elde edeceğiniz için keyifle içebilirsiniz. Kış günlerinize çikolatanın eşsiz tadı ve kokusu eşlik edeceği için tüm stresten de uzaklaşmış olursunuz. Misafirleriniz için pratik bir şekilde, sıcak çikolata ve salep hazırlayacağınız için, onlarla daha uzun süre sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Günlerinize sıcak çikolata ile mutluluk katmak için, birbirinden özel tasarlanmış ilgili sıcak çikolata makinelerini denemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca kış günlerinde, sıcak bir salep ile içinizi ısıtmak istiyorsanız ve salep tutkunu iseniz, bu makineler tam da sizler için tasarlanmış diyebiliriz. En uygun ürünler için, sitemiz üzerinden; Sıcak çikolata makinesi fiyatları ve Sahlep makinesi fiyatları seçenekleri ile en uygun ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  Satın Al

Profesyonel sıcak çikolata ve salep makineleri kullanımlarınızdan sonra, başkalarına sıcak çikolata tavsiye edeceğinizden şüpheniz olmasın. Birbirinden eşsiz özellikteki bu makinelere sahip olmak için, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ya da online satın al tuşu ile hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Sitemiz üzerinden; Samixir, Hosk, Ugolini, Bras, SPM ve Remta gibi markaların ürünlerini inceleyebilir ve sizin için uygun olan, Sıcak Çikolata & Sahlep Makinesini tercih edebilirsiniz. İlgili markaların, teknik servis hizmetleri bulunduğu için, herhangi bir sorun karşısında korkmanıza gerek yoktur. Tüm detaylar hakkında bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.