Set üstü mikser
|

Set Üstü Mikser Mi? El Mikseri Mi?

Set üstü mikser son zamanlarda tüm mutfaklarda en çok kullanılan ekipmanların başında geliyor. Peki nedir set üstü mikserlerin normal mikserlerden farkı? Avantajları nelerdir? Set üstü mikserleri kimler tercih etmelidir? sizler için kısa bir karşılaştırma hazırladık.

Motor Gücü: Set üstü mikserlerin normal mikserden farkı öncelikle motor gücüdür. Normal mikserler elde taşıması kolay olması açısından küçük ve daha az güçlü bir motor ile üretilirler.  Set üstü mikserler ise taşıma kaygısı olmaksızın gerekli motor gücüne sahip olarak üretilirler.

El kullanmadan Karıştırma: Set üstü mikser kendiliğinden el kullanımı gerekmeksizin homojen olarak karışım sağlar hem yormaz hem vakit kaybettirmez. El mikserleri ise kendiliğinden homojen bir karışım sağlamaz el gücü ile karıştırma kabı içinde gezdirilmesi gerekir.

Hız Ayarı: Set üstü mikserler daha güçlü bir motora sahip olduğundan hız ayarı daha kuvvetli ve genellikle el mikserlerinden fazla seçeneklidir.

Dayanıklılık: Set üstü mikserler yoğun kullanım için üretilmişlerdir ve kolay arızalanmazlar. El mikserleri ev kullanıcısı için ya da küçük ölçekli ürünleri karıştırmak için üretilmişlerdir. Yoğun kullanımlarda kolayca arızalanabilirler.

 Aparatlar: Set üstü mikser farklı aparatlarla zenginleştirilerek tamamen farklı amaçlar için kullanılabilir. Mikser görevi dışında 4 farklı amaç için hizmet alabilirsiniz. Kıyma yapma, hamur yogurma, erişte kesme, sucuk doldurma set üstü mikserlerden alabileceğiniz diğer hizmetlerdir. El mikserleri mikser görevinin dışında hamur yoğurma aparatı ile zeginleştirilebilir.

Set üstü mikser

 

Similar Posts

4 Comments

  1. merhabalar kitchenaid mikser aparatları lazım yani mutfakta kullanmak için rende aparatları öntarafa takılan elinizde varmı varsa nasıl temin edebilirim tesekkür ederim

    1. ürünleriniz çok güzel fakat nasıl sıparis verebiliriz

      1. FarukBey, Tekrar merhaba Cafemarkt isimli sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz. Konu ile ilgili aklınıza takılan herşey için 0212 514 51 21 no’lu numaramızdan ya da online chat destek sistemimizden yardım alabilirsiniz.

    2. Faruk Bey, Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Maalesef istemiş olduğunuz aparatlar elimizde mevcut değildir. Ancak Teknik servislerden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Teknik servis numara ve adresleri ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz.

Comments are closed.