bebek-alti-degistirme-unitesi-cafemarkt
|

Bebek Altı Değiştirme Ünitesi

Bebek Altı Değiştirme Ünitesi

Bebeklerimiz bizim için en kıymetli varlıklar. Nereye gidersek gidelim onlar için en iyi standardı istiyoruz. Bebeklerimiz için rahatlık ve konfor arayışımızın yanında hijyen kaygımızda var. Bebeklerin ihtiyaçları yer ve zaman tanımıyor. Hal boyle olunce her yerde yemek yemek, altını değiştirmek kaçınılmaz.

Cafemarkt siz ebeveynlerin ihtiyaçlarını her yerde karşılamayı kolaylaştırmak için bebek altı değiştirme ünitesi tasarladı.

Bebek Alti Degistirme Unitesi

Cafemarkt bebeğinizin konforunu ve hijyenini hatta güvenliğini en az sizin kadar önemsiyor. İş yerleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, oteller, kamp alanları kısacası bebeklerin bulunabileceği her yerde size ve bebeğinize ev konforunu sunmayı hedefliyor.

Bebek Altı Değiştirme Ünitesi Duvara Monte

Cafemarkt bebek altı değiştirme ünitesini tasarlarken dar mekanları da düşündü. Duvara monte olarak üretilen ürün açılır kapanır olması sebebiyle en dar alanlara bile kolayca monte edilebilir. Kullanılacağı zaman açılığ kullanılmadığında kapanarak avantaj sağlar.

Güvenlidir

Cafemarkt bebeğinizin güvenliğine önem verir. Bebeğinizi bebek altı değiştirme ünitesi üzerine yatırdığınız zaman bağlayabileceğiniz, bebeğinizi incitmeyecek ancak kaymasını önleyecek bir kemek bulunmaktadır.

İşinizi Kolaylaştırır

Bebek ile dışarı çıkmak sürprizlere hazır olmak demek. Bu yüzden ebeveynler yanlarına bir çok eşya alırlar. Çoğu zaman bebeğin kendine ait bir çantası vardır. Bebek altı değiştirme istasyonunda hem sizin hem de bebeğinizin çantasını asabileceğiniz iki adet askı bulunmaktadır. Bebeğinize gerektiği özeni göstermenizi kolaylatırır.

Bebek Alti Degistirme Unitesi

Hijyene Önem Verir

Bebek altı değiştirme ünitesi antibakteriyel, gıdaya ve insan sağlığına uygun polietilenden üretilmiştir. Bebek altı ünitesini tasarlarken Cafemarkt bebeğinizin anlık hijyeninide düşündü. Bebek altı değiştirme ünitesinin duvara monte kısmında iki adet peçete ünitesi bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan ürüne kolayca ulaşırsınız.

Bebek altı değiştirme istasyonu ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Similar Posts