Ana Sayfa / Kahve Makinesi ve Ekipmanları / Kahveniz Hep Yanınızda
blank

Kahveniz Hep Yanınızda

Kahve tutkunları arasında sık sık tercih edilen manuel kahve makineleri sayesinde artık kahve keyfi her yerde mümkün oluyor. Hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadan, doğa gezintilerinde ya da seyahatlerinizde kahve pişirebilmek şüphesiz ki büyük bir olarak görülür.

Hafif tasarımı ve minimal yapısı sayesinde manuel kahve makinelerini rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Sadece sıcak su ve öğütülmüş kahveye sahip olmak, kahvenizin hazır hale gelmesi için yeterli olacaktır. Kamp tatillerinde, doğa yürüyüşlerinde ve seyahatlerde lezzetli kahve içmek için genelde yanımızda birçok ekipman taşımamız gerekir. Güne başlamamızı ve yemek sonrasındaki keyfi yaşamamızı sağlayan kahvenin her an yanımızda olması büyük bir lükstür.

blank

Kahveyi yaşamının bir parçası haline getirmiş ve damak tadı bu konuda oturmuş insanlar her kahveyi içemez, kendi kahvesini yanında taşımak ister. Uzun süre kullanılabilecek ve anlık kahve demlenmesini sağlayan makineler sayesinde dışarıdan kahve satın alma zorundalığı da artık bitiyor. Kolay kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilen makineler doğa dostu ve dekoratif ürünler.

Makinelerin Çalışma Şekli

Manuel kahve makineleri kahveyi içerisinde basınç ile kolayca demler. Demlenen kahvenin akması için damla hunisi bulunur. İçerisinde kahve öğütücü ve metal filtre damıtıcısı mevcuttur. Demleme işlemi bittikten sonra kahvenin akacağı bir bardağı da mevcuttur. Minimum çaba ile makine kahvesine çok yakın lezzette espresso ya da başka kahve çeşitleri üretmenizi sağlar.

Yanınızda ekstra bardak bile bulundurmanıza gerek kalmadan en sevdiğiniz çekirdeklerden öğütülmüş kahvenizi içebilme imkanı sunan manuel kahve makinelerinin birçok model ve rengi bulunmaktadır. Size uygun olan renk, kapasite ve modeli seçmek kahvenizi yanınızda taşıyabilmek için ilk adım olacaktır. Kahvenizi demledikten sonra anında tüketim için uygun olan makineler termos görevi görmez.

blank

Tek İhtiyacınız Sizsiniz

Hazır ürünlerden hoşlanmayan ve üretmeyi seven kullanıcılara hitap eden manuel kahve makineleri için tek yardımcı elleriniz. Su, kahve ve kahve makinesine sahip olduktan sonra tek başınıza ve hiçbir ek ekipmana ihtiyaç duymadan ağız tadınıza uygun kahveyi demleyebilirsiniz. İster bir dağ başında ister şehrin göbeğinde olun aynı lezzeti yanınızda taşımak istiyorsanız kendi kahve makinenize sahip olmanızı öneririz.

Manuel Kahve Makinesi Satın Al!