Cafemarkt indirimli ürünler
Cafemarkt indirimli ürünler

Indirim rüzgarları endüstriyel mutfaklara Cafemarkt’tan esiyor, siz de bu rüzgara kapılın

Indirim hepimizin sevdiği ve beklediği fırsatlardır. Ancak genelde perakende müşterisi için yapılır ve  ev hanımları yararlanır. Profesyonel mutfaklar için böyle fırsatları bulmak çok zordur çünkü toptan satış yapan, büyük mutfaklara hizmet veren firmalar kolay kolay indirım yapmazlar. Cafemarkt endüstriyel mutfak ekipmanları satışta böylesine büyük istikrarlı online satış olarak bir ilk yarattı.

Şimdi de periyodik olarak indirım yaparak bir ilk yapmaya hazırlanıyor. Geçen hafta Porterra 42 cm wave tabak ile başlayan indirim fırsatı bu hafta dünya markası olan Coffee Queen filtre kahve makinesi ve Rubbermaid kapalı servis arabası ile devam ediyor. Şimdiye kadar kaçırılmayacak indirım fırsatlarını ara ara yapmış olan Cafemarkt Porterra wave tabakta yaptığı  %40 lık indirımle yine dikkat çekmişti. Rubbermaid servis arabası ve Coffee Queen filtre kahve makinesinde  bu hafta sonuna kadar yaptığı % 50 indirimle yine harika bir avantajı sizlere getiriyor. Fırsatlarımızdan yararlanmanız dileğiyle keyifli alışverişler dileriz.

Cafemarkt indirimli ürünler
Cafemarkt indirimli ürünler

 

Paylaş
Önceki İçerikPastane açmak isteyenler için pastane malzemeleri listesi
Sonraki İçerikRestoran Malzemeleri Listesi Hazır Restoran Açmak İsteyenler Buraya

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER