Yılbaşı akşamı deyince akla çerezler ve yanına alınan hoş içecekler, içkiler gelir. Bunlar aslında tüm kutlamaların geleneği gibidir.

Konuklarımıza hoş sunumlar yaparak iyi vakit geçirmelerini sağlamak isteriz ki bu da ev sahibi olmanın bir geleneği sayılabilir.

Her sene yeni bir konsept kullanmak, insanları şaşırtmak, monoton ve sıkıcı sunumlardan kaçınmak misafirlerimizin iyi vakit

geçirmelerini sağlar. Bu sene ahşap ürünlerin sıcaklığını ve cam ürünlerin sağlığını evinize yada partinize getirmeye ne dersiniz?

Soğuk havalarda sıcak havalara duyulan özlemi ise doğal yaşama ait kullanacağınız birkaç dekorasyon ile tamamen misafirlerinizin

üzerlerinden atmalarını sağlayabilirsiniz.  İşte size ilham verebilecek birkaç ürün.


 

Paylaş
Önceki İçerikYeni Yıl Hediyeniz 12 Taksitle
Sonraki İçerikEndüstriyel Mutfak Malzeme ve Ekipmanları

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS