Yeni yıl hediyesi mutfak ekipmanları
Yeni yıl hediyesi mutfak ekipmanları

Yılbaşı günden güne yaklaşırken yılbaşı hediyesi olarak hala ne alacağına karar veremeyenlere küçük bir tüyomuz var. Mutfak ekipmanlarından seçim yapabilirsiniz.

Mutfak ekipmanları her evde kullanılan ve hemen herkesin ihtiyacı olan ürünlerdendir. Teknolojinin ilerlemesi ve her şey gibi mutfağın da kişiselleşmesi sonucu mutfak ekipmanlarında çeşitli renklerde ve boyutlarda üretilmektedir.

Yoğun yaşam koşulları sebebiyle mutfakta her geçen gün pratikliğe yönelik ihtiyaçlar artmaktadır. Bunun sonucunda mutfak ekipmanları markaları birbiri ile yarışır halde en pratik ekipmanları üretmeyi kendilerine adeta bir görev edinmişlerdir.

Durum böyle olunca mutfaklarda işler hem kolaylaşıyor hem de keyifli hale geliyor . İşte sizin için hediyelik olarak seçtiğimiz her bütçeye hitap eden mutfak ekipmanları. Seçim yaparken unutmayın hediyenin büyüklüğü önemli değil anlamlı olması önemli.

Hamur işleri söz konusu olduğunda bu konuda bir dahi olan mutfak ekipmanı Kitchenaid marka mikser yeni yıl hediyesi için iyi bir tercih olabilir.

 

kitchenaid mikser
Kitchenaid mikser

Taze çekilmiş biber keyfi yaşamak ve yaşatmaktan hoşlanan herkes için harika bir seçim olacak Peugeot değirmenler şimdi renk çeşitleriyle hem işini iyi yapıyor hem de mutfaklara renk katıyor. Yeni yıl hediyesi olarak renkli bir fikir olabilir.

Değirmen
Değirmen

Farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak ayrı ayrı tasarlanan uzun süre kullanım için bambudan üretilmiş olan Bambum marka kesme tahtası detay düşünmekten hoşlananlar için iyi bir yeni yıl hediyesi olabilir.

 

Kesme tahtası
Kesme tahtası

Profesyonel kullanım için gerekli olan her çeşit bıçaktan oluşan Victorinox marka ünü İsveç’ten başlayarak tüm dünyaya yayılan bıçak setlerinden seçeceğiniz herhangi birisi şık kutusu ile birlikte iyi bir yeni yıl hediyesi olabilir.

 

Bıçak Setleri
Bıçak Setleri

Porselen şıklığını zarif çizgisiyle bir çıta yükselten ince tasarımı sayesinde içimi keyifli hale getiren ve özel el dekorlaması ile değerini arttıran dört farklı renk seçeneğine sahip Porterra Saray Zamanı serisinden bir fincan takımı kahve içmekten hoşlanan kişiler için harika bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

 

Fincan takımı
Fincan takımı

Yeni yıl hediyesi mutfak ekipmanları alternatiflerinden sizin için seçtiklerimiz bunlar ile sınırlı değil ancak yazımızı şimdilik bitiriyoruz devamını başka yazılarımızdan takip edebilir ya da biz yazmadan www.cafemarkt.com adresine girerek kendi hediyenizi belirleyebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt Porterra Porselen ve Fazlası
Sonraki İçerikBeş Adımda Bar Açmak
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.