Teknoloji gelişimini hızla sürdürürken insan sağlığını da etkilemektedir. Bu nedenle tükettiğimiz ürünleri seçerken doğal ve sağlıklı oluşuna özen göstermek önemlidir.

Son zamanlarda çok kullanılan doğal malzemelerden biri de bambudur. Bambu, estetik, organik ve ekolojiktir. Bu nedenle bambuyu yaşam alanlarımızda tercih ediyor olmak, bizleri doğal tüketimin bir parçası haline getirirken, sağlıklı bir yaşam alanı da oluşturmamızı sağlar.

Sağlıklı yaşamın temel taşını oluşturan beslenme, yaşamsal faaliyetin en önemli unsurudur. Bambum markası da, özellikle mutfak gereçleri alanında, yaşam alanlarımız için yenilikçi, estetik, çevreci ve doğal ürünler tasarlayıp, tüketicilerin beğenisine sunmuş, doğal ürünler ile mutlu yaşam alanları yaratmayı hedeflemiştir.

 

 

Mutfak gereçleri alanında neredeyse tüm ürünleri bulabileceğiniz Bambum ürünlerini www.cafemarkt.com’dan inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

 

 

Bambum ürünleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da 0850 811 12 23 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikEn Şık Açık Büfe Ekipmanları
Sonraki İçerikKahve Keyfiniz Her Yerde Yanınızda!
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.