WMF bistro kahve makinesi

WMF bistro kahve makinesi ile henüz tanışmadıysanız yazımızı okumanızı ve kahve yapmanın ne kadar kolay olabileceğine dair fikir sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

WMF bistro kahve makinesi özel ayar seçeneği ile her bardakta kahveden aynı tadın alınmasını sağlar. Bir çok kahveyi tek makine ile yapmanızı sağlayan muhteşem teknolojisi ile yer kazancı sağlar. WMF bistro ile tek tuşa basarak Espresso, Ristretto, Café Crème, Cappuccino, Latte Macchiato, Americano, Mocha, Sıcak Çikolata, Café Latte ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tek tuş ile  kahvede kolayca harika tada ulaşmayı sağladığından açık büfeler için idealdir. Personel gerekmeden herkesin kolayca istediği çeşit kahveyi almasına olanak sağlar.

WMF bistro dokunmatik şık paneli ile sizi kolayca yönlendirir. Bir defa ayarladığınızda tüm kahveleri ayarladığınız kıvamda yapar.  Kahve çekirdeğini taze olarak çeken bir öğütücüye sahiptir. İki adet kahve haznesi koyulabilir. Saatte 300 espresso, 200 cappuccino, 200kahve kreması, 120 sıcak çikolata ( ürünün yoğunluğuna göre değişir ) yapabilir.Tamamen otomatik olarak gün sonunda kendisini temizleme özelliğine sahiptir. 

Arzu ederseniz kendine ait soğutucusu bulunan fincan istifleme rafı sayesinde sütleri kolayca bardakların alt bölümünde kahve makinesinin yanında muhafaza edebilirsiniz. WMF bistro otel ve cafeler için idealdir. Kısa zamanda çok iş yapmayı sağlar.

WMF bistro kahve makinesi
WMF bistro kahve makinesi
Paylaş
Önceki İçerikBeş Adımda Bar Açmak
Sonraki İçerikÇikolata Dükkanı Açmak için Gerekli Malzemeler

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER