Waffle Evi Açmak
Waffle House Açmak

Waffle evi açmak için neler yapmalıyız?

Waffle Evi son dönemlerin en populer mekanlarından. Hem açmak için pek çok işletmeden daha az bir sermaye istiyor hem de müşterisi gerçekten çok fazla. Peki waffle house açmak için gerekli ekipmanlar neler ? Bu ekipmanları 2’ye ayıracağız. İlk olarak arka planda yani mutfakta bulunması gerekenler ikinci olarak da ön plan yani müşterilerin ağırlandığı bölüm.

Waffle Yeri Açmak
Waffle Evi Açmak

Waffle evi mutfağında bulunması gereken ekipmanlar

Waffle makinesi
Sos ve Şurup dökücüler
Meyve bıçakları
Mikser
Soğuk muhafaza dolabı
Dondurma dolabı
Külahlık
Dondurma dolabı
Porselen servis tabakları
Paket servis kağıtları
Çatal-Kaşık takımları
Buz dolabı

Waffle yeri müşteri mekanında bulunması gerekenler

Servant
Sandalye
Masa
Peçete dispenseri

Waffle house açmak için gerekli ana ekipmanları sizler ile paylaşmaya çalıştık. İşletmenin büyüklüğüne göre bu ekipmaların sayısı değişiklik göstermektedir. Açmayı düşündüğünüz waffle house için gerekli malzemeleri www.cafemarkt.com adresinden temin edebilirsiniz.

 

 

 

Paylaş
Önceki İçerikIndüksiyonlu Ocaklar Çalışma Prensibi
Sonraki İçerikİndirim Fırsatı
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

4 YORUMLAR

  1. Sayın yetkili,
    Waffle dükkanı açmayı düşünüyoruz. Dükkanımızda waffle çeşitleri, sıcak çikolata şelalesi, katı meyve sıkacağı gibi ürünleri halka sunmayı planlamaktayız. Planımız içerisinde kosgeb ten alınacak girişimci desteği de var. Sizden ricam belirtmiş olduğum şartlarda bir dükkanı sıfırdan kurabilmemiz için ortalama ne kadarlık bir bütçe hazırlamamız gerektiği konusunda bize yardımcı olmanız. Saygılarımla

    • Neşat Bey, Yorumunuz için teşekkür ederiz. 0212 514 51 21 no’lu telefondan satış ekibimiz ile görüşerek en kısa sürede doğru bir yardım alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

  2. Yazdığınız yorumları ve yazıları okudum ve açıkcası arkadaşım ile bu işe girmeyi düşünüyoruz şu an her şey tamam bir sıkıntı waffl nasıl yapılır bunun yapımı için bilen bir kişi den yardım mı almalıyız birde tahmini bütçesi ne kadar? Teşekkür ederim.

    • Hakan Bey, Öncelikle kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim. Bütçe açmayı düşündüğünüz mekana ve ekipman tercihinize göre ciddi farklılık göstermektedir. endüsytriyel ürünlerde özellikle ithal ve yerli ürünler arasında ciddi fiyat farkları vardır. Bu sebeple ürünleri seçerseniz bütçe konusunda yardımcı olabliyoruz. Eğer İstanbul içerisinde iseniz sizi yardımcı olmak amaçlı Eminönü mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Eğer şehir dışında iseniz konu ile ilgili yetkili ve deneyimli satış personelimiz size e posta ya da telefon üzerinden en kısa sürede yardımcı olacaktır. Bize 0212 514 51 21 no’lu telefondan ya da info@cafemarkt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.