Vakumlama Makinesi
Vakumlama Makinesi

Vakumlama makinesi özel tasarlanmış sistemi ile hazırlanmış paketlerin içerisinde bulunan havayı emerek, içerisine koyulan ürünün raf ömrünün çok daha uzun olmasını sağlıyor. Peki hepsi bu mu? Hayır. Vakumlama işletmelere pek çok açıdan avantaj sağlıyor.

Neden Vakumlama Makinesi?

Vakumlama makinesi alan işletmeler kısa sürede pek çok açıdan kar sağlıyor. Vakumlama depolama açısından oldukça avantajlı bir tercih. Vakumlanan ürünün raf ömrü normal olarak saklanan üründen çok daha fazla oluyor. Vakumlanan ürün daha az yer kaplıyor. Vakumladığınız tüm ürünler için depolama daha kolay oluyor. Sıvıya sahip ürünler akmıyor, paket sert ve havasız olduğundan patlama yapmıyor.

Hem istiflemesi hem taşıması kolay!

Özellikle yiyecek ve içecek içeren ürünleri taşırken en sık rastlanan kazaların başında patlayan paketler geliyor. Vakumlama yapılan ürün paketlerinde ise hava olmadığından pakette sıkışma gerçekleşmiyor ve patlama oranı %50’nin altına düşüyor.

Kapasiteye Göre Farklı Makine

İşletmenizin ve ürünlerinizin kapasite ve ebatlarına göre farklı makine modelleri tasarlanmıştır. Yerininiz az ya da ürünleriniz küçük ise set üstü vakumlama makinası modellerini tercih edebilirsiniz. Yer açısından size kolaylık sağlar.

Vakumlama Makineleri Nasıl Çalışır?

Vakumlama makineleri her kullanıcının kolay kullanabilmesi amaçlanarak tasarlanmıştır. oldukça basit bir çaışma prensibi vardır. Makinenin üst bölümünde bir kapak bulunur. Bu kapak kaldırılarak vakumlanacak paket bu alana yerleştirilir. Kapak kapatıldıktan sonra makinenin ön bölümünde bulunan panelden ayarlamalar yapılır. Vakumlama ile paketleme saniyeler içerisinde kendiliğinden gerçekleşir.

Vakumlama makinesi çeşitleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikDış Mekan Isıtıcılar ile Sıcak Alanlar
Sonraki İçerikCafemarkt’tan Alternatif Sunumlar

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER