Ugolini Dondurulmuş Yoğurt Makinesi
Ugolini Dondurulmuş Yoğurt Makinesi

Dondurma tüm çocukların hatta yetişkinlerin hayır diyemediği, özellikle yaz aylarında daha da popüler olan tatlılardan birisi. Ancak sağlık açısından çok da tüketmek istemiyoruz. Gerek içindeki şeker olsun gerek katkı maddeleri bizi biraz düşündürüyor.

Ugolini Dondurulmuş Yoğurt Makinesi

Ugolini dondurulmuş yoğurt makinesi ile bir nevi yoğurttan dondurma yapmış oluyorsunuz. Taze meyveler ile servis edebildiğiniz sağlıklı bir dondurma oluyor. Her yaştan müşterinizin hem damağına hem de midesine hitap eden sağlıklı dondurma servisleri yapmanıza olanak tanıyan bu ürün aslında dondurulmuş yoğurt makinesi. Yurt dışında oldukça popüler olan dondurulmuş yoğurt yavaş yavaş ülkemizde de popüler olmaya başladı.

Kullanımı Kolay

Ugolini dondurulmuş yoğurt makinesinin kullanımı oldukça kolaydır. Ergonomik dokunmatik ekranı ile kolayca yönlendirilebilir. Üst bölümünde bulunan haznesini yoğurt ve meyve karışımıyla kolayca doldurmanıza olanak verir. Dakikalar içerisinde karışımınızı servis edebilirsiniz dondurulmuş olarak.

Ürün Özellikleri

  • 4 lt üst hazne
  • 2,5 lt silindir kapasitesi
  • 180 külah/dakika kapasite
  • Kolay açılır ve temizlenir sistem
  • Hava soğutmalı kondenser

Müessesenizde hazırladığınız yoğurt ile müşterilerinize dondurma keyfi yaşatmak isterseniz Ugolini dondurulmuş yoğurt makinesi sizin için doğru bir seçim olucaktır.

Ugolini dondurulmuş yoğurt ve Ugolini ürünleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikDelonghi Icona Vintage ile Tanışın
Sonraki İçerikKatı Meyve Sıkacağı
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.