Tost Makinesi

Tost Makinesi

Tost makinesi ev kullanımı ve endüstriyel kullanım için üretilen iki çeşitten oluşur. Ev kullanımı için üretilen tost makineleri tost makinası olarak adlandırılır. Endüstriyel kullanım için üretilen tost makineleri endüstriyel tost makinası ya da sanayi tipi tost makinası olarak adlandırılırlar.

Endüstriyel Tost Makinesi

Endüstriyel tost makinası güç kaynağına göre  2 farklı çeşide sahiptir. Gazlı tost makinası ve elektrikli tost makinası.

Tekli Tost Makinesi ve Çiftli Tost Makinesi mi tercih edilmelidir?

Tekli tost makinası az kapasiteli tost üretimi için idealdir. Ancak zaman zaman daha fazlasına ihtiyaç duyuluyorsa büyük kapasiteki tekli bir makine yerine tercih edilebilecek çiftli tost makinası modelleri mevcuttur.

Tost Makinesi Fiyatı

En uygun tost makinası fiyatı için toptan endüstriyel mutfak ekipmanı satan mağazalara bakabilirsiniz.

Tost Makinesi Fiyatı

Gazlı Tost Makinası ile Elektrikli Tost Makinası Arasındaki Fark

Gazlı tost makinası çeşitleri güvenlik sebebiyle sadece alt yüzeyden ısınırlar. Elektrikli tost makinası hem alt yüzeyden hem üst yüzeyden ısınırlar. 180 derece açılan modelleri hem tost makinası hem de tek yüzeyde ızgara olarak kullanılabilir. Açılmayan modeller ise çift yüzeyde üstlü altlı olarak ızgara olarak kullanılbilirler.

Sanayi Tipi Tost Makinesi Tost Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Tost makinası alırken paslanmaz nitelikte olmasına dikkat edilmelidir
  • Güvenilir markalardan birisine sahip olduğundan ve garantisi olduğundan emin olunmalıdır.
  • Temizliği kolay ve hijyenik nitelikteki malzemelerden üretilmiş olmalıdır.
  • Satın alacak kişinin kullanımına uygun güç kaynaklı olmalıdır. Yani elektrik ya da gaz ile çalıştığına dikkat dikkat edilmelidir.
  • Tost makinası alırken dilim sayısına dikkat edilmelidir. 16 dilim bir tost makinası 8 dilim kapasiteli demektir.
  • Tost Makinelerinin tablalarının çıkıp çıkmadığına dikkat edilebilir. Çıkan tablalar her zaman daha molay temizlenir.

 Tost Makinesi Fiyatlı Kataloğu İndirmek için Tıklayın. Tost Makinesi

 

Paylaş
Önceki İçerikÇekirdekten Bardağa Kahve
Sonraki İçerikProfesyonel Blender ile Mükemmel Tatlar
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.