Termo Tepsi

Termobox Nedir?

Termobox özel malzemeden üretilmiş, belli bir süre boyunca içerisi ve dışarısı arasında ısı akışını bloke eden, ve içerisinde taşıdığı yiyecek maddesini sıcak tutan yemek taşıma kutularıdır. Termobox çeşitleri kısa bir süre içerinde yapılacak olan yiyecek trasferleri için en ideal çözümlerdir.

Uzun Süreli Kullanıma Uygundurlar

Termoboxlar, catering şirketleri, pastaneler ve benzeri yiyecek transferinin yoğun olduğu işletmeler için özel olarak tasarlandığından hem her ihtiyaca yönelik farklı modelleri mevcuttur; Hem de uzun süreli kullanıma uygun endüstriyel olarak üretilmişlerdir.

Termoboxlar yemeğin sadece sıcak kalmasını değil, aynı zamanda taşıma sırasında dökülmeden ve zarar görmeden gideceği yere ulaşmasını sağlar.

Termobox

Termobox’ın diğer taşıma ürünlerine göre avantajları nelerdir?

  • Hafif ve dayanıklıdırlar
  • İki cidar arası yüksek dirençli köpük enjekte edilmiştir
  • Dirençli köpük termosun deforme olmasını önler
  • Koku yapmaz
  • Hijyenik ve ısı yalıtımlıdır
  • Gastronorm küvetlere uygun ölçülerde yapılmışlardır
  • Kolay temizlenebilir yüzeye sahiptirler
  • Endüstriyel bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur
  • Taşıma kulpları polyamitten yapılmıştır, elle taşıma konusunda kolaylık sağlar.
  • Üst üste istiflenebilirler ve yerden tasarruf sağlarlar

Termo Tepsi Nedir?

Termo tepsiler de termoboxlar gibi özel olarak ısı yalıtımlı üretilmişlerdir. Ancak termoboxlar gibi toplu olarak yiyecekleri taşımak için değil, porsiyon olarak kişi başı yiyecekleri taşımak üzere üretilmişlerdir. Daha çok hastane,askeriye gibi yerlerin mutfaklarında kullanılırlar. Yiyecekler porsiyonlandıktan sonra yiyeceği yiyecek kişiye ulaştırması vakit alan yerler için idealdirler.

Termo Tepsi

Tüm Termo tepsi ve termobox çeşitleri ihtiyaçlarınız ve aklınıza takılanlar için bizlere info@cafemarkt.com mail adresimizden , 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan www.cafemarkt.com sitemizdeki online chat destek sistemimizden ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikSystem Rational Fırın
Sonraki İçerikTürk Kahvesi Sunumları
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.