Naneli Sıcak Çikolata
Havalar günden güne soğurken sıcak icecekler ve sıcak icecek uniteleri hepimizin favorisi haline geldi.

    Sıcak icecek uniteleri sıcak icecek satan firmalar için de favori oldu. İçimizi ısıtsın diye en az tüketenimiz bile sıcak içecek tüketir olduk. Hal böyle olunca otel, cafe, restoranların ikaramları da sıcak içecekler oldu. Cafemarkt’ta otel, cafe,restoranları unutmadı.

     Cafemarkt özellikle çocukların favorisi sıcak çikolata üniteleri, kış günlerin vazgeçilmezi sahlep makinelerine, su ve çay koyabileceğiniz çifli konteynerlara kadar pek çok çeşit sıcak icecek üniteleri ile otel, cafe ve restoranları desteklemeye devam ediyor.
Ürün yelpazesinde birçok markaya yer veren Cafemarkt dünya markalarını kapımıza kadar getirmesiyle de kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor.

Sıcak çikolata Makinesi Sahlep Makinesi
Sıcak çikolata Makinesi Sahlep Makinesi

Paylaş
Önceki İçerikAcik Bufe Sorun Olmaktan Cikiyor
Sonraki İçerikRobot Coupe Kampanyası Cafemarkt’ta
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.