Fırsat Köşesi
Ana Sayfa / Genel / Sıcak icecek Uniteleri – Sahlep ve Sıcak Çikolata Makineleri
Naneli Sıcak Çikolata

Sıcak icecek Uniteleri – Sahlep ve Sıcak Çikolata Makineleri

Havalar günden güne soğurken sıcak icecekler ve sıcak icecek uniteleri hepimizin favorisi haline geldi.

    Sıcak icecek uniteleri sıcak icecek satan firmalar için de favori oldu. İçimizi ısıtsın diye en az tüketenimiz bile sıcak içecek tüketir olduk. Hal böyle olunca otel, cafe, restoranların ikaramları da sıcak içecekler oldu. Cafemarkt’ta otel, cafe,restoranları unutmadı.

     Cafemarkt özellikle çocukların favorisi sıcak çikolata üniteleri, kış günlerin vazgeçilmezi sahlep makinelerine, su ve çay koyabileceğiniz çifli konteynerlara kadar pek çok çeşit sıcak icecek üniteleri ile otel, cafe ve restoranları desteklemeye devam ediyor.
Ürün yelpazesinde birçok markaya yer veren Cafemarkt dünya markalarını kapımıza kadar getirmesiyle de kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor.

Sıcak çikolata Makinesi Sahlep Makinesi
Sıcak çikolata Makinesi Sahlep Makinesi

Hakkında Cafemarkt

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir