Set üstü mikser
Set üstü mikser

Set üstü mikser son zamanlarda tüm mutfaklarda en çok kullanılan ekipmanların başında geliyor. Peki nedir set üstü mikserlerin normal mikserlerden farkı? Avantajları nelerdir? Set üstü mikserleri kimler tercih etmelidir? sizler için kısa bir karşılaştırma hazırladık.

Motor Gücü: Set üstü mikserlerin normal mikserden farkı öncelikle motor gücüdür. Normal mikserler elde taşıması kolay olması açısından küçük ve daha az güçlü bir motor ile üretilirler.  Set üstü mikserler ise taşıma kaygısı olmaksızın gerekli motor gücüne sahip olarak üretilirler.

El kullanmadan Karıştırma: Set üstü mikser kendiliğinden el kullanımı gerekmeksizin homojen olarak karışım sağlar hem yormaz hem vakit kaybettirmez. El mikserleri ise kendiliğinden homojen bir karışım sağlamaz el gücü ile karıştırma kabı içinde gezdirilmesi gerekir.

Hız Ayarı: Set üstü mikserler daha güçlü bir motora sahip olduğundan hız ayarı daha kuvvetli ve genellikle el mikserlerinden fazla seçeneklidir.

Dayanıklılık: Set üstü mikserler yoğun kullanım için üretilmişlerdir ve kolay arızalanmazlar. El mikserleri ev kullanıcısı için ya da küçük ölçekli ürünleri karıştırmak için üretilmişlerdir. Yoğun kullanımlarda kolayca arızalanabilirler.

 Aparatlar: Set üstü mikser farklı aparatlarla zenginleştirilerek tamamen farklı amaçlar için kullanılabilir. Mikser görevi dışında 4 farklı amaç için hizmet alabilirsiniz. Kıyma yapma, hamur yogurma, erişte kesme, sucuk doldurma set üstü mikserlerden alabileceğiniz diğer hizmetlerdir. El mikserleri mikser görevinin dışında hamur yoğurma aparatı ile zeginleştirilebilir.

Set üstü mikser

 

Paylaş
Önceki İçerikDondurma Sunumları
Sonraki İçerikBüfe Açmak için Ne Gerekir ?
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

4 YORUMLAR

  1. merhabalar kitchenaid mikser aparatları lazım yani mutfakta kullanmak için rende aparatları öntarafa takılan elinizde varmı varsa nasıl temin edebilirim tesekkür ederim

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.