hm_prdct_r2
      Cafemarkt otel, cafe ve restoranların hatta barların kısacası 5 yıldızlı mutfakların tercihi Robot Coupe ürünlerinde muhteşem fırsatlar ile kapınıza kadar geliyor.

 Robot Coupe dünya da kendini ispatlamış sayılı markalardan biri olarak ürün kalitesi ve marifetleri bakımından anlatmakla bitmez. Ancak siz de uzun ömürlü ve alanında bir numara bir mutfak ekipmanına ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünler tam da sizin aradığınız marka. Doğrayıcıları, katı meyve presleri ve blenderları ile ün yapan marka endüstriyel mutfakta en iyi markalar arasında. Dünyanın tercihi doğrama makineleri, meyve sıkma makineleri, el blenderları şimdi çok uygun fiyata hem de  alıcısının kapısına kadar geliyor üstelik her karta 12 taksit imkanı ile. Sene de belki bir kez karşınıza çıkacak bir fırsat. Siz de bu fırsatı kaçırmak istemeyenlerden seniz Cafemarkt kampanya haftası bitmeden www.cafemarkt.com adresine tıklayın.

 

Robot Coupe CL 60
Robot Coupe CL 60
Robot Coupe R 301
Robot Coupe R 301

 

Paylaş
Önceki İçerikSıcak icecek Uniteleri – Sahlep ve Sıcak Çikolata Makineleri
Sonraki İçerikCafemarkt Müşterilerine Hizmette Sınır Tanımıyor

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER