hm_prdct_r2
      Cafemarkt otel, cafe ve restoranların hatta barların kısacası 5 yıldızlı mutfakların tercihi Robot Coupe ürünlerinde muhteşem fırsatlar ile kapınıza kadar geliyor.

 Robot Coupe dünya da kendini ispatlamış sayılı markalardan biri olarak ürün kalitesi ve marifetleri bakımından anlatmakla bitmez. Ancak siz de uzun ömürlü ve alanında bir numara bir mutfak ekipmanına ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünler tam da sizin aradığınız marka. Doğrayıcıları, katı meyve presleri ve blenderları ile ün yapan marka endüstriyel mutfakta en iyi markalar arasında. Dünyanın tercihi doğrama makineleri, meyve sıkma makineleri, el blenderları şimdi çok uygun fiyata hem de  alıcısının kapısına kadar geliyor üstelik her karta 12 taksit imkanı ile. Sene de belki bir kez karşınıza çıkacak bir fırsat. Siz de bu fırsatı kaçırmak istemeyenlerden seniz Cafemarkt kampanya haftası bitmeden www.cafemarkt.com adresine tıklayın.

 

Robot Coupe CL 60
Robot Coupe CL 60
Robot Coupe R 301
Robot Coupe R 301

 

Paylaş
Önceki İçerikSıcak icecek Uniteleri – Sahlep ve Sıcak Çikolata Makineleri
Sonraki İçerikCafemarkt Müşterilerine Hizmette Sınır Tanımıyor
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.