Fanus_Cafemarkt

Ramazanda sahur olsun iftar olsun kusursuz yemekler yapmak isteriz. Gün içerisinde alamadığımız bütün besin öğelerini iki öğünde almak ister ancak hazırladığımız yemekleri bekleterek hem besin değerini yitirmesine hem de bayatlamasına sebep oluruz. Cafemarkt sizleri yaptığınız yemekleri taptaze bir şekilde gerek iftar gerek sahurda ailenize sunmaya devam ediyor. Siz ve seçtikleriniz için yemeklerinizin tazeliğini koruyacak ürünler seçtik.

 

 

Kısacık zamanda içeceklerinizi tekrar tekrar ısıtmak zorunda kalmamanızı sağlayacak olan birbirinden güzel termoslar Cafemarkt’ta.

 

 

 

 

 

 

Cafe, restoran ve oteller için ideal her daim sıcacık bir çorba keyfi sunan çorbalık.

 

 

 

 

 

Tepsi olarakata kullanabileceğiniz fanus yiyeceklerinizin tazeliğini uzun süre koruyacak. Ev,otel,restoran,cafe her alanda kullanım için ideal bu ürün de Cafemarkt’ta sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

Catering şirketleri,otel mutfakları ve kendi yemeğini veren iş yerleri için ideal termoslu yemek taşıma kabı  Cafemarkt’ta.

 

 

 

 

 

 

Hem ev hem de hamur ürünleri sunan iş yerleri için ideal Imperia Makarna makineleri Cafemarkt’ta.

Paylaş
Önceki İçerikCafe Restoran ve Oteller için Herşey
Sonraki İçerikCafemarkt Sağlığı Sizlere Getiriyor
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS