Profesyonel El Blender Robot Coupe Mp 350
Profesyonel El Blender Robot Coupe Mp 350

Profesyonel El Blender
Robot Coupe MP 350

El blender çeşitleri ev mutfaklarının dışında endüstriyel mutfaklar için de önemli ekipmanlar arasındadır. Endüstriyel mutfakların yoğun çalışmaları arasında pratik ve bu tempoya olması  uyum sağlayabilecek ekipmanların olması çok önemlidir.
Robot Coupe Mp 350 el blender endüstriyel mutfakların yoğun sirkulasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Tutma bölümünün şekli iyi kavrama ve böylece kullanıcının yorgunluğunu azaltmak için özel olarak dizayn edilmiștir.
Robot Coupe MP 350 El Blender PDF kataloğu indirmek için tıklayınız.

Profesyonel El Blender Robot Coupe Mp 350

Artırılmış uzun bir ömür için modele göre 220 W ya da 270 W güçlü motora sahiptir. Daha mükemmel bir sağlamlık için Robot Coupe Mp 350 el blenderının içi, tamamen metalik bir yapıya sahip çırpıcı kutusu vardır. Kusursuz bir hijyen için bıçak ve boru sökülebilir, Robot-Coupe patentli özel tertibat. Paslanmaz çelik boru, çan ve bıçak uzun ömür sağlar. Ekstra güçlendirilmiş paslanmaz bıçak, kusursuz bir hijyen sağlar ve çorbalar, yağlı salçalı çorbalar ve soslar hazırlamak için öngörülmüştür. Soğuk veya sıcak sosları havalandırmak ve köpüklendirmek için sökülebilir bir paslanmaz emülsiyonlayıcı disk. Daha iyi bir kullanım için, tencere kenarında dayanak noktası olarak kullanıma olanak sağlayan Motor parçası uzantıları.

Profesyonel El Blender Robot Coupe Mp 350

Robot Coupe Mp 350 Teknik Özellikleri:

Model: Mp 350
Hız: 9500 devir/dk
Güç: 440 Watt
Voltaj : 230 V 50 Hz – 2,1
Ebatlar: 125 x 725 x 100 x 360 mm
Ağırlık : 4,6 kg

Robot Coupe Mp 350 El Blender Aparatlar ile Zenginleştirilebilir:

  • Ayarlanabilir tencere destekleri
  • Evrensel tencere desteği

Robot Coupe MP350 ile ilgili soru ve talepleriniz için bizlere 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan info@cafemarkt.com mail adresimizden ya da www.cafemarkt.com sitemizden online chat destek sistemimizden ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikKatı Meyve Sıkacağı Robot Coupe J 80
Sonraki İçerikUnox Rosella XFT 195 Fırın
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.