Porterra Wave Tabak
Porterra Wave Tabak

Porselen tasarımları ve harika indirimleri ile Cafemarkt herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Cafemarkt 10 yıla yakın tecrübesi ve yaratıcılığı ile Porterra üretimini titizlikle yapıyor. Herkes bu porselen şıklığına ulaşabilsin diye de haftalık indirimlerine Porterra markasını dahil ediyor. Otel, cafe,restoranlar da sıkça karşınıza çıkan sağlam ve şık porselenler şimdi evlerinize yada sizin cafenize gelebilir. Hem de çok şahane bir indirimle.

Cafemarkt seçkin sunumlar için ideal olan iddalı Wave tabak  35 cm ve Wave  tabak 42 cm  indirime aldı. Hemde %46 lık bir indirime. Sadece pazar gününe kadar geçerli olan bu indirim 200 adetle sınırlı. Sınırlı stoklar tükenmeden www.cafemarkt.com adresimize tıklayın ve bir çok yiyeceğin sunumunu yapabileceğiniz Wave tabaklara siz de indirimli sahip olun.

 

Porterra Porselen Wave Tabak
Porterra Porselen Wave Tabak
Paylaş
Önceki İçerikPorterra Porselen Noodle Kase İndirimi
Sonraki İçerikSoğuk içecek Makineleri ve Ice Slush Makineleri

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER