Plato Tabak_Cafemarkt
Porterra ile porselen şıklığı kapınıza kadar gelsin

Beyaz şıklığını sofralarımıza getiren elit bir marka olan Porterra’nın plato tabağı ile artık yiyecekleri karıştırmadan tek bir tabakta üstelik de şık bir formda sunabilisiniz.

Kahvaltıdan ana yemek sunumuna hattameyve ve krema gibi ara atıştırmalarındadahi kullanabileceğiniz bu zarif  tabak Cafemarkt‘ta sadece 22,18 TL. Extralar için kullanabileceğiniz küçük reçellikler ise Cafemarkt‘ta sadece : 1,32 TL. Keyifli alışverişler.

Porterra Plato Tabak
Porterra Plato Tabak
Porterra Plato Tabak
Porterra Plato Tabak 

 

 

Paylaş
Önceki İçerikBoomerang Tava
Sonraki İçerikCafemarkt Kek Kalibi Çeşitleriyle Çeşit Çeşit Lezzetler
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

2 YORUMLAR

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.