Porselen noodle Kase
Porselen noodle Kase

Porselen noodle kase de bir haftalık indirim

Porselen Ürünler hem endüstriyel mutfaklar hem de ev mutfakları için vazgeçilmez bir ürün. Hem Porselen Ürünler ışıltısıyla hem de diğer kırılgan ürünlere göre sağlamlığıyla açık ara önde. Konu Porselen Ürünler olunca piyasada pek çok çeşit ürün ile karşılaşmak mümkün. Herkes sıra dışı kendine özel bir ürün arıyor.

Özellikle cafe, restoran ve oteller yiyecek sunumu zerafeti açısından Porselen Ürünler ürünleri tercih ediyor. Tabak bir sunumun en büyük parçalarından biridir. İçerisindeki yiyecek kadar değerlidir aslında. Sunumda kullandığınız tabağın kalitesi işletmenin kalitesini ortaya koyar ; Çünkü o sizin müşteriye görünen yüzünüzün bir parçasıdır.

Durum böyle olunca işletmeler tercihlerini çoğunlukla butik üretim olarak adlandırılan, az sayıda üretilen daha özel ürünlerden yana kullanıyorlar. Cafemarkt  butik Porselen Ürünler üretiminde 10 yıla yakın tecrübesi ile kendini kanıtlamış bir marka olarak hizmet veriyor. İşletmelerin arzusuna göre logo tasarımını ürünün üzerine özenle işliyor.

Cafemarkt haftalık indirim kampanyalarına şimdi butik olarak ürettiği ürünleride kattı. Bu özel ürünler çok özel fiyatlarla 2013 yılı sonuna kadar ara ara sizlere ulaşacak. Sınırlı sayı ve sadece bir haftalık bir süre ile sınırlı olan bu ürün kampanyalarını kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu haftanın indirimli ürünü Porterra noodle kase Şimdiden keyifli alışverişler.

 

Porselen noodle Kase
Porselen noodle Kase

 

 

Paylaş
Önceki İçerikRestoran Malzemeleri Listesi Hazır Restoran Açmak İsteyenler Buraya
Sonraki İçerikPorselen Wave Tabak İndirimi
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.