Fırsat Köşesi
Ana Sayfa / Pastane Açmak / Pastane açmak isteyenler için pastane malzemeleri listesi
Pastane Malzemeleri Listesi
Pastane Malzemeleri Listesi

Pastane açmak isteyenler için pastane malzemeleri listesi

Pastane Malzemeleri Listesi

Pastane açmak isteyenlerin hazırlamaları gereken ilk şey pastane malzemeleri listesidir.

Hiçbir zaman ihtiyaç dışında kalmayacak mekanlardan biridir pastaneler. Sizde güzel bir pastane açmak ve iyi ürünler çıkartmak için iyi pastane malzemelerine sahip olmalısınız. Profesyonel olarak çalışmak için profesyonel pastane ekipmanlarına ihtiyacınız var.

Bir tanesi eksik olursa olmaz. Pastanenizi açmanın telaşı ile önemli ekipmanlarınızı unutmayın diye sizlere bir kontrol listesi hazırladık. Belli başlı pastane malzemeleri ile oluşan bu liste ürün tercihlerinize göre değişebilir. Umarım işinize yarar şimdiden bol kazançlar dileriz.

Mikser
Oklava
Merdane
Hamur açma makinesi
Patisserie Fırın
Krema torbası
Spatulalar
Bıçaklar
Dekor bıçakları
Kek kalıpları
Tart kalıpları
Kurabiye kalıpları
Tencereler
Tavalar
TeşhirKapları
Çikolata kalıpları
Kavanozlar
Çırpma telleri
Kesme ruletleri
Yumurta Fırçaları
Soyacak
Un & Şeker arabası
Soğuk içecek makinesi
Dondurma dolabı
Dondurma kaşığı
Külahlık
Karıştırma kabı
Tepsi
Çelik tepsi kazıyıcı
Dondurma makinesi
Pasta hizarı
Pasta sıvama standı
Pasta şablonu
Un eleği
Ölçü kaşığı
Ölçü kabı
Şaşula
Havan
Blender
Bulaşık makinesi
Tulumba kalıbı
Buz dolapları
Fritöz
Kaçerola

Pastaneler için özellikle hamur ile ilgili ekipmanları çok önemlidir. Hamur doğru ekipman olmaz ise hatalı olur. Hatalı hamur tüm ana ürünlerin kötü olmasını sağlar. Size tavsiyemiz özellikle hamur için olan ürünleri dikkatli seçmeniz.

Bunların dışında her zaman söylediğimiz gibi iyi bir gıda ve ekipman tedarikçisi ile anlaşmalısınız ki zor durumda kalmayın. Şimdiden bol kazançlar dileriz.

En uygun pastane malzemeleri ve pastane ekipmanları çeşitlerimiz ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Pastane malzemeleri
Pastane malzemeleri

 

Hakkında Cafemarkt

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

8 yorumlar

 1. KOSGEB desteğiyle bir kahvaltı konseptli bi Cafe açıcam bunun için gerekli olan ekipmanları ve fiyat teklifinizi öğrenebilirmiyim ? Proforma fatura

  • Serdar Bey, Yorumunuz için teşekkür ederiz. İstediğiniz ürünleri http://www.cafemarkt.com adresimizden seçerek ürün sayfalarında bulunan stok kodlarını ve istediğiniz adetleri info@cafemarkt.com adresine gönderirseniz size fiyat teklifi ve proforma fatura gönderebiliriz. Çok sayıda ürünümüz olduğundan ve menü,mekan kapasitesi, sirkülasyon vb. birçok etken fiyatı değiştireceğinden maalesef mailinizeihtiyaç duymaktayız. İyi günler dilerim.

  • Nilgün başaran

   Merhaba sizin cafe açıp almadığınızı ve KOSGEB desteği doğru mu ve ekstra r para ödeyip ödemediğinz konusunda bilgi almak istiyorum hayırlı olsun..

  • Serdar bey Konya’dan bir girişimcinin
   Bu konuda benimde bilgilendirir misiniz Konya’da bende pastane açma düşüncesindeyim 05439677573 telim ararsanız çok memnun olurum

 2. Hüseyin Akgöl

  Merhaba ben pastane açmayı düşünüyorum araç gereç malzemesi için ne gerekli bir liste alabilirmiyim.

  • Hüseyin Bey, Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizinle deteaylı olarak görüşmeden pastaneneniz için tam olarak ne doğru bir tercih olur bilemeyiz Bu sebeple arzu ederseniz info@cafemarkt.com adresine detaylı bir mail atabilir ya da 0212 514 51 21 no’lu telefondan satış ekibimize direk ulaşarak tam bir liste oluşturabilirsiniz.

 3. Merhaba ben bir pastahane acacam inşaallah. Kosgeb destekli olacak ürünleri ödemeleri aldıkça yapabiliyor muyuz? Ve sizden nasıl bu yardım alabiliriz. Teşekkürler ii çalışmalar

  • Merhaba Çiğdem Hanım, Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Kosgeb destekli alımlar için proforma fatura düzenlenmektedir. Konu ile ilgili detay için satış ekibimize info@cafemarkt.com adresimizdeb ya da 0212 514 51 21 no’lu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir