Öztiryakiler Kampanyası
Öztiryakiler Kampanyası

Öztiryakiler, 1958 yılından bu yana hizmet vermekte ve sektöründe lider olmayı sürdürmekte olan Türkiye’nin ileri gelen elegan markalarındandır. Sadece yurtiçi değil yurt dışındada sektörü temsil eden markalar arasındadır. Öztiryakiler endüstriyel mutfak sektörünün kökleşmiş markalarındandır.

Muhteşem Fırsat

Şimdi Öztiryakiler bulaşıkhane ekipmanlarını cafemarkt.com üzerinden en iyi fiyata alıyorsunuz. %66’ya varan indirimler ile dev gibi bir Öztiryakiler Kampanyası sitemizde sizleri bekliyor.

Öztiryakiler Kampanyası Kapsamında Hangi Ürünler Var?

Öztiryakiler kampanyası tüm bulaşıkhane ekipmanları için geçerlidir. Bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi, bulaşık makinesi basketleri, basket taşıma arabaları, trolleyler de indirime sahip ürünler arasında yer almaktadır.

Kurulum ve Kargo

Cafemarkt sitemizde yapacağınız tüm bulaşıkhane ekipmanlarında 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ve kurulum ücretsiz.

Öztiryakiler Kampanyası
Öztiryakiler Kampanyası

Bulaşık Makinesi Çeşitleri

  • Giyotin Tip Bulaşık Makinesi
  • Setaltı Bulaşık Makinesi
  • Bantlı Bulaşık Makinesi

Set altı bulaşık makineleri tezgah ihtiyacı olan mutfaklar için oldukça idealdir. Hem bulaşık makinesi kullanımı yapmaya hemde tezgahı kullanmak imkanı sağar.
Giyotin tip bulaşık makineleri genellikle yer sorunu olmayan endüstriyel mutfaklar için idealdir. Fazla sayıda sepeti yoğunlukta kısa sürede kolayca yıkamaya olanak sağlar.
Bantlı bulaşık makineleri özellikle fabrika gibi büyük mutfaklarda iş akışının seri olmasını sağlayan endüstriyel bulaşık makinesi modelidir.

Bulaşık Makinesi Sepetleri

Bulaşık makinesi sepetleri sepet boşaltma derdi olmadan makinenin yeni bir sepet ile işine devam etmesini sağlar. Bulaşık makinesi sepetini yıkama bittikten sonra alarak yerine yeni sepeti yerleştirebilirsiniz. Böylece ara vermeden 3 dakikada bir bir sepet yıkatabilirsiniz. Bu da iş akışının en yoğun mutfaklarda bile sorunsuz devam etmesini sağlar.

Öztiryakiler kampanyası ile ilgili tüm soru ve tüm bulaşıkhane ekipmanları ihtiyaçlarınız için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikEn Özel Mantar Çeşitleri Sofralarda
Sonraki İçerikRummo Makarna Çeşitleri
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.