Kaiser kek ve pasta kalıbı
Kaiser kek ve pasta kalıbı

Kek pasta hem dışarı hem de evde oldukça fazla tüketilen tatlı çeşitleri arasında. İster dışarıda yapılsın, ister evde keki yapan usta kekin doğru bir kalıpta olup iyi pişmesini, doğru bir kalıp sayesinde iyi şekil almasını arzu eder.

Original Kaiser Kek ve Pasta Kalıpları

Original Kaiser 90 yılı aşkın bir süredir kek ve pasta kalıpları üretimi yapmaktadır. Geçen zaman içerisinde gelişen teknolojiyi ve edindikleri tecrübeleri ürünlerine yansıtmayı tercih ettiler. Ürettikleri kalıpların dünyanın en iyi kek kalıpları arasında olmasını sağladılar.

Original Kaiser kek kalıpları KAIRAMIC® olarak üretilir. Yani yapışmayan özel bir seramik madde ile kaplanırlar. KAIRAMIC® Kaiser tarafından geliştirilmiş bir teknoloji olduğundan başka markalardan farklıdırlar. Original Kaiser ürünlerine KAIRAMIC® ile imzasını ekliyor.

Kelepçeli Kalıplar İle Herşey Çok Daha Kolay

Kaiser farklı formda ve farklı ebatlarda ürettiği kek ve pasta kalıplarının dışında kelepçeli model kek kalıpları da üretmektedir. Kelepçe ile hayatınız kolaylaşıyor. Kek pişirirken kullandığınızda keki kolayca şeklini bozmadan, dağıtadan kalıptan çıkarmanızı sağlıyor. Ancak asıl yumuşak bir baza sahip ürünler için gerçekten büyük kolaylık oluyor. Tiramisu, cheesecake ve benzeri tatlıları istediğiniz kalıba koyabilir, şekil aldığında şeklini  bozma korkusu olmadan kalıptan çıkarabilirsiniz. Kelepçe sihir etkisiyle muhteşem görünümlü ürünler yapmanıza yardım ediyor.

Kaiser kek ve pasta kalıbı
Kaiser kek ve pasta kalıbı

Original Kaiser kek ve pasta kalıbı çeşitleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikProfesyonel Blender Alma Rehberi
Sonraki İçerikSantos No 62 Blender

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER