Cafemarkt Özel Tasarim Urunler
Cafemarkt kesme tahtaları her mutfağın olduğu gibi endüstriyel mutfakların da vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Meyveleri, sebzeleri ve etleri kesmek için ayrı ayrı kesme tahtaları, blokları kullanılır.

Yapılacak ürünler genelde çok olduğundan aynı anda birden fazla kişi çalışır ve birden fazla kullanım için bloğa ihtiyaç duyulur. En sağlıklı olanlar ahşap olanlar ve en dayanıklı olanlar ise bambudan olanlardır. Kurumsal bir yer içinse bundan daha fazlası gerekir bazen üzerinde marka yazmaması bazen ise üzerinde kurumun adının yazması istenir. Şimdi şirket müşterilerine bir kolaylık daha sunuyor. Ürünü aldıktan sonra hiçbir işlem uygulatmanıza gerek kalmıyor. Cafemarkt yetkilileri aracılığı ile ürün bu işlemden geçmiş olarak elinize ulaşıyor. Cafemarkt‘ın ürünü kapınıza kadar getirmesi ve 12 taksit seçeneği ile alıcıya sunması ise sizi ne kadar düşündüğünü gösteriyor.

Cafemarkt bu hizmeti sadece ahşap ürünleri için sunmuyor tabi ki. Her türlü porselen içinde baskı hizmetleri mevcut. Ayrıca isterseniz özel tasarım porselenler de yaptırabiliyorsunuz. Siz seçin biz hayata geçirelim. Yapmanız gereken tek şey www.cafemarkt.com adresine tıklamak.

 

 

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt Müşterilerine Hizmette Sınır Tanımıyor
Sonraki İçerikProfesyonel Pizza Malzemeleri ile Pizza Yapmak
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS