Kitchenaid Mikser
Kitchenaid Mikser

Kitchenaid Mikser indirimini kaçırmayın!..

Cafemarkt indirime doymuyor. Geçtiğimiz günlerde muhteşem bir indirimle herkesin gözdesi olan Kitchenaid mikser fiyatlarını 1.099 tl ye indiren Cafemarkt indirimdeki sınırları zorlamaya devam ediyor. Bugün yaptığı inanılmaz indirimle Kitchenaid Kitchenaid Mikser fiyatını 990 tl ye indirdi.

Son 24 ürünle sınırlı olan Kitchenaid mikser indirimini kaçırmamak ve de sitede ki bir çok ünlü markanın popüler ürünlerini şok fiyatlarla almak için stoklar tükenmeden  Cafemarkt.com‘u ziyaret edin.Unutmayın bu şok kampanya 15 mart 2012 kadar geçerli.

 

Kitchenaid Mikser
Kitchenaid Mikser

 

 

 

Paylaş
Önceki İçerikEkmek Sepetleri Cafemarkt’ta
Sonraki İçerikPorselen Sufle Kabı
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS