Kitchenaid Mikser
Kitchenaid Mikser

Kitchenaid Mikser

Mutfakta zaman geçirmekten hoşlanan biriyseniz mutfak ekipmanları sizin için önem kazanır. Kitchenaid mikser set üstü mikserler arasında en çok tercih edilen mikserler arasındadır. Kitchenaid mikseri diğer set üstü mikserlerden ayrı kılan hem endüstriyel kullanımlar için uygun olması hem de ev kullanıcısının kullanımı için uygun olması.
Kitchenaid mikserin farklı modelleri ve 2 farklı kapasiteye sahip boyu mevcut:

 • Kitchenaid Mikser 5 lt
 • Kitchenaid Mikser 6 lt

Kitchenaid Mikser

Kitchenaid mikserin her iki kapasiteye sahip modelleri de endüstriyel mutfaklar tarafından tercih edilmektedir. Ancak genellikle ev kullanıcısı tarafından 5 lt lik olan modelleri tercih edilmektedir.

Kitchenaid ile bir mikserden fazlasını satın almış olursunuz. Ekstra aparatlar satın alarak hamur yoğurma ve çırpma özelliğinin yanına hamur açma,ravioli yapma ve kıyma çekme aparatlarını ekleyerek mutfağınız için maksimum verim sağlarsınız.

Neden Kitchenaid Mikser?

 • Kitchenaid set üstü mikser olduğundan sizi yormadan işinizi çabucak bititirir.
 • Kitchenaid 5 lt lik haznesi ile evlerin ve mini endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarına yeterli derecede karşılık verir.
 • Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar.
 • Aparatlar ile zenginleştirilebilir.
 • Kitchenaid mikser sadece çırpıcı değildir aynı zamanda hamur yoğurma özelliğine de sahiptir.
 • Dönen başlığı vardır. Bu sayede içerisinde bulunan ürünün eşit olarak karışmasını sağlar.
 • Parçaları kolayca ayrılabilir, bu sayede rahatça temizlenir.
 • 10 farklı hız ayarı vardır bu sayede çırpmak ya da karıştırmak istediğiniz hamurun çeşidine göre seçim yapabilirsiniz.
 • Kolay çalışmayı sağlayan çelik hazne bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.
 • Ayrıca hazne alınarak ürün daha verimli kullanılabilir.

Kitchenaid mikser ile ilgili talep ve sorularınız için bizlere 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan info@cafemarkt.com mail adresimizden ya da www.cafemarkt.com sitemizden online chat destek hizmetimizden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikUnox XBC 405 E Baker Top Fırın
Sonraki İçerikRobot Coupe Profesyonel Mutfak Robotu R8
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

2 YORUMLAR

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.