Kahve süsleme makinası ripples-Cafemarkt
Kahve süsleme makinası ripples-Cafemarkt

Gelecegin teknolojisi Ripples ile tanismaya hazir misiniz? Ripples ile herkes donanimli bir barista rolü üstlenebilir. Ripples ile profesyonel baristalardan çok daha hızlı ve başarılı kahve sanatı icra edebilirsiniz.

Kahve Süsleme Makinesi Ripples Nedir?

Kahve süsleme makinesi Ripples kahve çekirdeklerini kullanarak kahvenizi saniyeler içinde süsler. Süsleme işlemini kahve çekirdekleri ile yaptığından kahveniz zengin aromasından birşey kaybetmez. Ripples ile kahvenizi dijital olarak süslersiniz. Ripples kahveniz için bir yazıcıdır. Kartuş olarak da kahve çekirdeklerini kullanır. Kahvenizi istediğiniz fotoğrafla süsleyebilirsiniz.

Selfiler, markanızın logosu, motivasyon verici cümleler, maskotlar ya da herhangi istediğiniz bir fotoğraf, yazı artık kahvenizi süsleyebilir. Tek yapmanız gereken Ripples‘a istediğinizi söylemek.

Ripples teknolojiler ile donatıldığından Ripples uygulaması ile isterseniz siz, isterseniz müşterileriniz fotoğraf göndererek kişiselleştirilmiş kahve deneyimi yaşayabilir ya da yaşatabilirsiniz. Üstelik aplikasyon için müşterilerinizin hesap açmasına bile gerek yok Facebook hesapları ile kolayca bağlanabilirler.

Kahve Süsleme Makinesi Ripples
Kahve Süsleme Makinesi Ripples

Kahve süsleme makinesi Ripple rahat kullanım için set üstü boyutta dizayn edilmiştir. Kahve makinenizin hemen yanında rahatça Ripples’a yer verebilirsiniz. Ripples size baskı örnekleri ile gelir. Makineyi çalıştırdığınızda hiç bir yükleme yapmadan kahve süslemeye başlayabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz görselleri kahve süsleme makinenize cep telefonu uygulamasından ya da web sitesinden yükleyebilirsiniz.

Ripples’a yüklediğiniz görselleri kolayca kategorize edebilirsiniz. Yazılar, çizgi filmler, filmler gibi kategoriler altında toplayarak, yüklediğiniz çok sayıda görsele rahatça ulaşabilirsiniz. Kahve süsleme makinesi Ripples sıradan bir kahveyi özel bir deneyime dönştürebilir. Siz de müşterilerinize ayrıcalık sunmaktan keyif alıyorsanız Ripples kahve süsleme makinası tam işletmenize göre.

Ripples İle İlgili Aklınıza Takılabilecek Sorular

 • Kahve süsleme makinası ripples kahve yapabilir mi?
  Hayır Ripples sadece kahve yazıcısıdır. Kahve Yapmaz.
 • Ripples ile herhangi bir içecek için kahve süslemesi yapılabilir mi?
  Ripples ile üzeri süt köpüğü olan tüm içeceklere kahve süslemesi yapabilirsiniz.
 • Ripples ile soğuk içeceklere de süsleme yapılabilir mi?
  Evet ripples için içeceği sıcaklığı önem taşımaz. üzeri süt köpüğü olan tüm içeceklere soğuk ya da sıcak uygulama yapabilirsiniz.
 • Ripples için kullanılacak görseller hangi boyutta olabilir?
  kahve süsleme makinası 3×3″ görseller ile çalışır.
 • Ripples süslemeleri gluten ya da alerjen içerir mi?
  Hayır. Ripples ile yapılan kahve süslemeleri kesinlikle alerjen ve gluten içerezler.
 • Bir Ripples kartuşu ile kaç kahve fincanı için süsleme yapılabilir?
  Bir kartuş ile 1000 den fazla fincan için kahve süslemesi yapabilirsiniz.
 • Ripples kartuşları doldurulabilir midir?
  Hayır kartuşlar doldurulabilir değildir. Bittiğinde yenilenmesi gerekir.

Kahve Süsleme Makinesi Ripples ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikÖztiryakiler Bulaşık Makinesi
Sonraki İçerikFiltre Kahve Makinesi
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.