İndirim Fırsatı
İndirim Fırsatı

Endüstriyel mutfak ekipmanları normalde ev mutfaklarında kullanılan mutfak ekipmanlarından çok daha büyük ve dayanıklı malzemelerden üretilirler.

Bu sebeple endüstriyel ekipmanlar evlerde kullanılan ürünlerden çok daha pahalı ve ağır olurlar.

İndirim Fırsatı

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında çoğu zaman indirimle karşılaşılmaz. Hem ürünler paha olarak fazla olduğundan hem de ürünler ihtiyaç durumunda alındığından . Ancak Cafemarkt yılın ilk günlerinde herkes tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilsin diye kısa bir süreye mahsus olarak % 30 indirim fırsatı kampanyası başlattı.

Cafe, restoran, bar açmak isteyen ya da endüstriyel mutfağında yıla eksiklerini tamamlayarak başlamak isteyen kişiler için paha biçilemez bir fırsat bu. Üstelik alacağınız ürün 250 TL’nin altındaysa kargo ücreti sadece 10 TL. Eğer alacağınız ürün 250 TL ve üzeri ise KARGO ÜCRETSİZ avantajından yararlanıyorsunuz.

Cafemarkt İndirimli ürünlere ulaşmak için tıklayın.

Paylaş
Önceki İçerikWaffle Evi Açmak
Sonraki İçerikEnglish Home Proje Mutfak

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER