Imperia Makarna Kesme Makinesi
Imperia Makarna Kesme Makinesi

Imperia Makarna Kesme Makinesi ile artık sizde mutfaklarınızda sevdiklerinize sağlıklı makarnalar , şahane mantılar , şirin ravioliler hazırlayabilirsiniz.

Cafemarkt şimdi mutfaklarınızla birlikte sofralarınızı da şenlendiricek ürünleri size indirimlerle getiriyor. Günümüzde pek çok çalışan hanımın kutarıcısıdır makarna ve erişte. Acil yemek ihtiyacını kısa sürede gideren  üstelik çocukların da gözdesi olan  makarnayı şimdi mutfaklarınızda kısa sürede sağlıklı ve zevkinize göre hazırlamanız mümkün.Üstelik  Imperia Makarna Kesme Makinesi ile yapabilecekleriniz makarnalarla kısıtlı değil harika mantılar ve çocukların gözdesi olan çeşitli şekillerle ravioliler hazırlamanız da mümkün. Küçük aparatlar , portatif aletler ve hergün biraz daha gelişen teknolojiyle zenginleştirdiğimiz mutfaklarınızda profesyoneller kadar lezzetli ve bir o kadarda güzel sunumlar yapmak için yapmanız gereken tek şey  10 dakikanızı Cafemarkt.com a ayırmanız ve yorulmadan kolayca alışveriş yapmanın keyfine varmanız. O halde size şimdiden iyi alışverişler.

Imperia Makarna Kesme Makinesi
Imperia Makarna Kesme Makinesi
Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt ‘ta Yenilikler Bitmiyor
Sonraki İçerikDeğirmen Tuzluk Biberlikler

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER