İcecek Ekipmanlari

0
289

İcecek ekipmanlari satışını yapsın ya da yapmasın tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu ekipmanlardandır.

İcecek ekipmanlari içecek ihtiyacının istenilen nitelikte karşılanmasına yardımcı olur. İcecek ekipmanlarindan su sebilleri büyük miktardaki su ihtiyacının hijyenik bir biçimde sık olarak insan gücüne ihtiyaç duyulmadan karşılanmasını sağlar. İçecek satışı yapmayan firmaların en çok tercih ettiği icecek ekipmanlari su sebilleridir.

İcecek ekipmanlari işletmelerin kendi personellerinin ihtiyaçlarını karşılamanın dışında içecek satışı yapan firmaların ihtiyaçlarını da ticari anlamda karşılar. Otel, restoran, cafe, bar ve benzeri

birçok işletme farklı çeşitteki icecek ekipmalari ihtiyacına sahiptir. Cafe, restoran ve oteller ice slush, ayran ve şerbet makineleri, çay makineleri, kahve makineleri, sıcak çikolata makinesi, sahlep makinesi,  kahve değirmeni,  termos, kettle gibi ürünleri daha çok tercih ederken barlar bunların dışında buz makinesi, bar blender, buz kırıcı, katı meyve presi, narenciye sıkacağı, şişe soğutucu gibi ekipmanları tercih etmektedirler.

Cafemarkt restoran, cafe, bar ve otellerin ihtiyacı olan tüm makine ve gereçlerin satışını yapmaktadır. Toptan fiyatlara sahip olup; kargo ile alınan ürünü kapıya kadar teslim eder.

Paylaş
Önceki İçerikEndüstriyel Mutfak Ekipmanlari
Sonraki İçerikBar bardakları
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.