ice slush makinesi
ice slush makinesi

Buzlu İçecek Makineleri ve Ice Slush Makineleri 

 

Ice slush makineleri cafeler, barlar, restoranlar ve turistik tesisler için ideal soğuk içecek makinelerindendir. 2013 yazının sıcak geçeceği aşikarken soğuk içecek makineleri soğuk içecek satışı yapan kurumlar tarafından önemini arttırmış bulunmaktadır. Buzlu içecekler kişiyi serin tutarken günlük su ihtiyacını karşılayacaktır. Granita olarakta adlandırdığımız ice slush çeşitli meyve özleri ile zenginleştirilebilir.

Cafemarkt ice slush makinelerinin yüksek iskontolu satışını yapmaktadır. Birden fazla kalem granita makinesi ürünü için cazip fiyat seçenekleri ve belli ürünler için ücretsiz kargo imkanı sağlamaktadır. İş yerinin özelliğine göre geniş ve dar hazneli, bir veya birden fazla hazneli ice slush makineleri ve soğuk içecek makineleri çeşitlerini bulundurmaktadır.

En iyi ice slush makinesi fiyatları ve soğuk içecek makinesi fiyatları için sitemize göz atmayı unutmayın. www.cafemarkt.com Adresimizde soğuk içecek makineleri, ice slush makineleri ve daha bir çok mutfak malzemesini bulabilirsiniz.

 

ice slush makinesi
ice slush makinesi
Paylaş
Önceki İçerikPorselen Wave Tabak İndirimi
Sonraki İçerikRobot Coupe Size Yeter

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

2 YORUMLAR

  1. Iyi akşamlar slush ve özellikle bici bici makinesiyle ilgileniyoruz internetten bir kaç firma ürünlerini inceledim fakat çok aydınlatıcı gelmedi şu an için bir tane sıfır ya da ikinci el bici bici makinesine ihtiyacimiz var yalnız kısa zamanda adet 10’a kadar çıkarılacak sizden ricam bu konuyla ilgili bizi aydınlatacak bir kaç firma numarasi ya da yönlendirici bi mail atarsanız sevinirim iyi calismalar

CEVAP VER