Fırsat Köşesi
Hamur Makinesi

Hamur Makinesi

Hamur Makinesi

Hamur makineleri hamur işinin bol yapıldığı yerlerde hem standart iş verimi açısından hem de vakit kazanmak açısından önemlidir. Firmada iş kaybı olmasını önler.

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur Yoğurma Makinesi günlük hamur üretimi yoğun olan işletmeler için idealdir. Fazla kilolarda hamurları yüksek devir gücü ile istenilen kıvamda yoğururlar. Bu kadarı yeterli olmayan seri üretim yapan daha büyük kapasiteli yerler için hem yoğuran hem istenilen gramajlara ayıran hamur makinesi çeşitleri vardır.

Hamur Açma Makinesi

Hamur açma makinesi hamurun inceltilmiş hali ile çalışan tüm işletmeler için uygundur. Pizzacılar hamur açma makinesini pizza hamuru açmada kullanırken, börek ve baklavacılar da yufka açmada kullanabilirler.

 

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Hamur makinesi boyutlarına ve kullanılacak alan genişliğine.
  • Hamur makinesinin günlük kapasitesine.
  • Ürünün yapıldığı materyale yani paslanmaz olup olmadığına.

Hakkında Cafemarkt

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir