Hamur Makinesi

Hamur Makinesi

Hamur makineleri hamur işinin bol yapıldığı yerlerde hem standart iş verimi açısından hem de vakit kazanmak açısından önemlidir. Firmada iş kaybı olmasını önler.

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur Yoğurma Makinesi günlük hamur üretimi yoğun olan işletmeler için idealdir. Fazla kilolarda hamurları yüksek devir gücü ile istenilen kıvamda yoğururlar. Bu kadarı yeterli olmayan seri üretim yapan daha büyük kapasiteli yerler için hem yoğuran hem istenilen gramajlara ayıran hamur makinesi çeşitleri vardır.

Hamur Açma Makinesi

Hamur açma makinesi hamurun inceltilmiş hali ile çalışan tüm işletmeler için uygundur. Pizzacılar hamur açma makinesini pizza hamuru açmada kullanırken, börek ve baklavacılar da yufka açmada kullanabilirler.

 

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Hamur makinesi boyutlarına ve kullanılacak alan genişliğine.
  • Hamur makinesinin günlük kapasitesine.
  • Ürünün yapıldığı materyale yani paslanmaz olup olmadığına.
Paylaş
Önceki İçerikİkramlık Sunumlar
Sonraki İçerikKesme Tahtası ve Doğrama Tahtası
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.