Blenderlar

Blender ile artık miklshakeler hazırlamak çok kolay.

Artık kendi milkshakelerinizi kendinizde hazırlayabilirsiniz. Hamilton Beach blender ile harika milkshakeler yapmak artık hayal olmaktan çıkıyor. Zevkinize göre harika karışımlar hazırlayabilirsiniz tek yapmanız gereken blenderınızın tuşuna basmak. Benim favorim biraz kiwi, vanilyalı dondurma ve çilekten geçiyor üstelik kış aylarında içerisine birazcık meyve likörü koyarak bu soğuk içecekten harika özel bir tat elde etmeniz de mümkün. Kendi karışımlarınızı yapmanız için Hamilton Beach blenderınız Cafemarkt.com’da sizleri bekliyor. İyi alışverişler.

 

  Hamilton Beach Blender

 

Blender Hamilton Beach Blender

Ürüne ait videoda, hazırlanışının ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Hamilton Beach blenderlar, gitmiş olduğunuz kafe, bar ve restoranlarda kullanılan tam profesyonel ürünlerdir.

Hamilton Beach HMD200 Cafemarkt

 

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt’tan Cafelere Servis Cafe Ekipmanları
Sonraki İçerikCafemarkt’tan İpuçları
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS