Fajita tavası
Fajita tavası

Fajita tavası ve tepsisi set halinde Cafemarkt da cafe, restoran ve oteller için avantajlı fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Cafe, restoran ve otellere özel “fajita tava”. Artık fajita yemek için evden çıkmanız gerekmeyecek. Kendi fajitanızı zevkinize göre kendiniz hazırlayabilirsiniz. Üstelik Cafemarkt‘ın birbirinden güzel, çeşitli fajita tavaları ve özel sos bölmeleri sayesinde şık bir sunum da elde etmeniz mümkün.Fiyatlarıda oldukça makul 70 ila 80 TL arasında değişmekte. Bakmadan geçmeyin. Şimdiden keyifli alışverişler.

Fajita tavası
Fajita tavası

 

Paylaş
Önceki İçerikPerde Pilav Tenceresi
Sonraki İçerikBoomerang Tava
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.