Proje Mutfak
Proje Mutfak

Proje mutfak çalışmalarında mutfakları sıfırdan yaparak teslim ediyoruz.

English Home proje mutfak çalışmamız son yaptığımız projelerden, sizler ile proje mutfağın yapım aşamalarını bu güzel örnekle paylaşmak istedik.

English Home ilgilileri bize ulaştıklarında ilgimizden ne kadar memnun olduklarını dile getirdiler. Biz de buradan onlara anlayış ve uyumlu ortak çalışmalarından dolayı teşekkür etmek isteriz. Kendileri ile çalışmak gerçekten de keyif verici bir deneyimdi.

İlk önce English Home yetkilileri ile yapılan görüşme ile istenilen proje ortaya çıkartıldı. Cafemarkt yetkililerinden Dağhan Bey’in kontrolünde sürdürülen proje boyunca aşama aşama görüşülerek istenilen sonuca ulaşldı.

Siz de yaptırmak istediğiniz proje mutfaklarınız için bizimle 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan ya da info@cafemarkt.com mail adresimizden irtibata geçebilirsiniz.

 

Proje MutfakProje Mutfak

Paylaş
Önceki İçerikİndirim Fırsatı
Sonraki İçerikŞarap Evi Açmak 6 Adım İle

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS