endustriyelmutfakekipmanlari
endustriyelmutfakekipmanlari

Endüstriyel mutfak ekipmanlari ile Cafemarkt profesyonel hizmet bekleyen kurumsal şirketlere hizmet vermektedir.

Endüstriyel mutfak ekipmanlari büyük mutfakların büyük ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek nitelikte ve uzun kullanıma uygun olarak üretilmiş kaliteli ürünlerdir. Cafemarkt bünyesinde 20’yi aşkın yerli ve 60’ı aşkın yabancı endüstriyel mutfak ekipmanlari markası bulundurmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanlari yiyeceğin hazırlık aşaması, pişirilmesi , ekipmanların ve mutfağın temizlenmesi aşamasında kullanılan pek çok ürün anlamına gelir.

Hijyen endüstriyel  mutfakların olmazsa olmazıdır.
Hijyen endüstriyel mutfakların olmazsa olmazıdır.

Hijyen endüstriyel mutfakların olmazsa olmazıdır. Endüstriyel mutfaklarda kullanılan ekipmanlar firmaların pişirdiği yemek çeşidine göre farklılık gösterirler. Ancak başlıca hazırlık ekipmanları, pişirme ekipmanları, servis ekipmanları, temizlik ekipmanları olarak sınıflandırmak mümkün.

Hazırlık ekipmanları olarak doğrayıcı, rende, bıçak, süzgeç, mikser, hamur açıcı ve yoğurucu makine, merdane, et- kemik testeresi, makarna kesici, meyve ve sebze suyu sıkıcılar, çeşitli kek ve pasta kalıpları sayılabilir. Pişirme ekipmanları olarak fırın, kuzine, fritöz, makarna fritözü, tencere, tava, ızgara, kaşık, maşa başlıca sayılabilir. Servis ekipmanları olarak tabak, bardak, kadeh, et çatalı, servis tepsisi, peçetelik, tuzluk – biberlik ve daha birçok ekipman saymak mümkün. Cafemarkt bütün bu mutfak ekipmanlarini yüksek iskonto ile toptan fiyata satışını yapmakta olup; Kargo ile kapıya kadar teslim yapmaktadır.

Cafemarkt satışlarını Eminönü mağazasından ve www.cafemarkt.com web sitesi üzerinden yapmaktadır.

 

Cafemarkt Mağaza
Cafemarkt Mağaza

 

Paylaş
Önceki İçerikMutfaklarda Neden Bambu Ürünleri Kullanılmalıdır?
Sonraki İçerikİcecek Ekipmanlari

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER