endüstriyel temizlik malzemeleri
endüstriyel temizlik malzemeleri

Cafemarkt endüstriyel mutfakların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermeyi kendisine ilke edindi. Tabiki temizlik endüstriyel mutfakların en temel ihtiyaçlarından. Endüstriyel mutfak ekipmanları normal mutfak ekipmanlarından daha farklı olduklarından endüstriyel temizlik malzemeleri de ev tipi temizlik malzemelerinden farklıdır.

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Nelerdir?

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan bulaşık makinesi deterjanından tezgah paratıcısına tüm temzlik malzemesi çeşitleri endüstriyel tiptir. Profesyonel ekipmanları uzun süreli kullanım için profesyonel temizleyiciler ile temizlemelisiniz. Endüstriyel temizlik malzemeleri birebir materyaller için tasarlanmışlardır.
Örneğin inox temizleyici sadece inox yüzeyler için özel olarak üretilir. İnox yüzeyi çizmeden, iş gücünü boşa harcamadan kısa sürede kolayca temizler. Hem kolay temizlediğinden yüzey üzerinden az geçer materyali zorlamadan aşındırmadan temizlemenizi sağlar hem de içerğinden dolayı inox malzemeye zarar vermemesi için özel karışım ile yapılandırılmıştır.

Cafemarkt da Hangi Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Satılmaktadır?

Cafemarkt da genel temizlik malzemelerini, kişisel hijyen ürünlerini, mutfak alanları için temizlik malzemelerini, zemin temizleme malzemelerini ve cila çeşitlerini bulabilirsiniz.

Sitemizde genel temizlik malzemelerinden Öztiryakiler marka alkol bazlı yüzey temizleyicisi,çok amaçlı genel temizleyici, kalıcı parfümlü temizleyici, Eko parfümlü yüzey temizleyici çeşitlerini ve oda kokusu çeşitlerini bulabilirsiniz.

Endüstriyel mutfalarda çalışanlar için kişisel temizlik de çok önemlidir. Kişisel hijyen ürünlerinden Öztiryakiler marka likit el yıkama ürünü, kremli el yıkama ürünü, köpük el yıkama ürünü, dezenfex el temizleme maddesi çeşitlerini bulabilirsiniz.

Endüstriyel mutfaklardaki yoğun sirkülasyon oldukça sık kirlenme meydana getirir. Temizlemek kolay ve zararsız olması gerektiği gibi pratikte olmalı. Doğru temizleyiciler ile doğru sonuç için sitemizde bulunan Öztiryakiler yağ sökücü, nişasta ve leke çıkarıcı, ağartıcı çamaşır suyu, fırın ve ızgaralar için T9 yağ çözücü, paslanmaz çelik parlatıcısı, paslanmaz inox yüzeyler için temizleyici, metal iz temizleyicisi, bulaşık makinesi deterjanı, bulaşık makinesi parlatıcısı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel mutfaklarda zemin temizliğide çok önemlidir. Sitemizde Öztiryakiler hassas yer temizleyici ve yağ sökücü, sert parlak zemin cilası, mermer ve doğal taş cilası, ağır kir ve yağ sökücü zemin temizleyici çeşitlerini bulabilirsiniz.

Son olarak cafe, otel ve restoranların temiz olması gereken en kirli alanı banyo ve tuvalet bölümleri için temizleyici çeşitlerimiz var. Öztiryakiler güçlü banyo temizleyici, tuvalet temizleme ürünü, asidik banyo temizleyici, kıvamlı tuvalet temizleyici çeşitlerini bulabilirsiniz.

endüstriyel temizlik malzemeleri
endüstriyel temizlik malzemeleri

Cafemarkt temizlik malzemeleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt ile Parti Zamanı
Sonraki İçerikProfesyonel Bıçak Rehberi

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER